| Igoa o le oloa | Fusipa Fa'avevela o le Paipa Fa'amamago |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Tele | 5*7mm |
| Umi o le fa'avevela | 0.5M-20M |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O le mana ofusipa'u fa'avevela paipa fa'amamagoe 40W/M, e mafai foi ona faia isi malosiaga, e pei o le 20W/M, 50W/M, ma isi. Ma le umi ofa'avevela paipa fa'amamagoe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, ma isi. O le umi e mafai ona faia i le 20M. O le afifi ofa'avevela paipa fa'amamagoe tasi le mea fa'avevela ma le tasi le taga toe fa'aleleia, o le aofa'i o le taga fa'apitoa e sili atu i le 500pcs mo umi ta'itasi. | |
O lefa'avevela fa'amama mo paipa fa'amamagoo se masini fa'avevela ua mamanuina fa'apitoa e puipuia ai le paipa fa'amamago mai le aisa i le vevela maualalo.fa'avevela paipa fa'amamagoe masani ona faʻaaogaina i le teuina o vai malulu, pusaaisa ma isi nofoaga e manaʻomia ai le faʻamamago, aemaise lava pe a faʻapipiʻi le pito i luma o le paipa faʻamamago i le teuina o vai malulu, ona o le vevela o le siosiomaga e masani ona maualalo ifo i le 0 ℃, e faigofie ona faʻaʻaisa le vai faʻamamago i le paipa faʻamamago, ma mafua ai ona le lelei le faʻamamago poʻo le poloka. Ina ia foia lenei faʻafitauli,fa'avevela paipa fa'amamagoe fa'aaogaina lautele e fa'amautinoa ai le sologa lelei o le fa'asa'olotoina o le vai fa'amalulu.
1. Fuafuaga e le susu:ia mautinoa e mafai e le fusipa'u fa'avevela ona galue ma le saogalemu i se siosiomaga susū, e puipuia ai le pu'upu'u ma le fa'aleagaina .
2. Puipuiga vaega lua: e maua ai le puipuiga faaopoopo mo le saogalemu, faʻaitiitia ai le lamatiaga o le tafe o le eletise.
3. So'oga fa'apipi'i:Ia mautinoa o le vaega e feso'ota'i ai le fusipa'u fa'avevela e lelei le fa'amaufa'ailogaina ma le tumau.
4. Mea e taofia ai le pa'u silicone: talafeagai mo le tele o le vevela, mai le -60℃ i le +200℃, talafeagai mo le tele o siosiomaga faigata.
5. Mea e fa'avevela ai le tino:e masani ona faʻaaogaina le nickel-chromium poʻo le copper-nickel alloy, o nei mea e lelei le faʻaaogaina o le eletise ma e teteʻe atu i le vevela maualuga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














