| Igoa o le oloa | Ipu Vevela Alumini Fa'aeletise 400 * 500mm |
| Meafaitino | apa alumini |
| Voltage | 110V-230V |
| Malosiaga | fa'apitoa |
| Tele | 400*500mm |
| Ufiufi Teflon | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Fa'apuna | <0.5MA |
| Tete'e i le puipuiga mai le vevela | =100MΩ |
| Fa'aesea o le malosi | +5%-10% |
| Tumau i le vevela | 450℃ |
| tele e pei o le bolow | |
O fa'avevela alumini e fa'apipi'i i totonu o se vaega taua mo masini palasitika uma. O fa'avevela alumini e fa'apipi'i i totonu e faia i le alumini po'o le apamemea. O le malosi o le fa'amasiniina i luga o le pito i totonu o le galuega ma le fausiaina o elemene fa'avevela maualuga e fa'amautinoa ai le maualuga o le fa'atinoga.
O le fa'avevela eletise alumini fa'apala ma le elemene fa'avevela eletise paipa e fai ma iunite fa'avevela, e fausia e ala i le punou. O le fa'avevela alumini fa'apala e fa'aaogaina tele mo masini fa'apipi'i ma fa'apala. E lautele lona fa'aoga i le tele o pisinisi masini. E mafai ona o'o atu le vevela o le fa'agaioiga i le 300C (alumini). Ina ia fa'apotopoto le vevela i le tasi itu i luga o le mata o le tui, o isi itu o le oloa e ufiufi i mea e taofia ai le vevela ma mea e fa'amafanafana ai le vevela. O lea la, e iai ona lelei e pei o tekinolosi fa'aonaponei, maualuga le taofia o le vevela, umi le ola, tete'e i le fa'aleagaina o le ea, ma isi mea fa'apena.
-- Meafaigaluega fa'apipi'i
-- Fesuia'iga vevela vai
-- Pa fa'amaufa'ailoga afifiina
-- Paelo palasitika e fa'aoso ai le vevela
-- Fa'apalapala palasitika
-- Fa'avevela Platen
-- Meafaigaluega fa'agasologa o le silicone wafer
-- Meafaigaluega e ufiufi ai le silika
-- Meafaigaluega e fausia ai le masini e fa'amama ai le ea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















