O le elemene fa'avevela paipa fa'asolo mo le falai suāuu loloto o se vaega taua tele i totonu o paila po'o masini ogaumu fa'aonaponei. O le galuega autū a le elemene fa'avevela o le falai suāuu o lo'o i totonu o le liua lelei o le malosiaga eletise i le malosiaga fa'avevela, ma maua ai le pulea sa'o o le vevela o le suāuu. I le avea ai ma se tasi o vaega autū o le masini falai loloto atoa, o le tāua o le elemene fa'avevela e manino lava. O le elemene fa'avevela paipa eletise e fuafua sa'o pe mafai e le vevela o le suāuu ona o'o atu i le vevela mana'omia mo le kuka, ma o lea e a'afia ai le tofo, lanu ma le tulaga lelei lautele o mea'ai.
O le galuega autū a le vaega fa'avevela o le falai loloto o le suāuu, o le tu'uina atu lea o se puna vevela mautu mo le apa suāuu, ma ia mautinoa e mafai ona si'itia tutusa le vevela o le suāuu ma tumau i totonu o se tulaga talafeagai. O lenei faiga e mana'omia ai le tekinolosi pulea lelei o le vevela e puipuia ai le fa'aleagaina o le lelei o le suāuu po'o le mu o mea'ai ona o le vevela tele, ma ia 'alofia ai fo'i le vevela e maualalo tele e fa'ataunu'u ai mana'oga autu o le falai. Mo se fa'ata'ita'iga, i lalo o tulaga vevela maualuga, afai e sili atu le vevela o le suāuu i lona tulaga asu, e le gata o le a i'u ai i le gaosia o le asu kuka ae mafai fo'i ona mafua ai suiga fa'akemikolo i le suāuu, ma maua ai mea leaga ma a'afia ai le soifua maloloina. I lalo o tulaga vevela maualalo, e ono mitiia e mea'ai falai le tele o le suāuu, ma i'u ai i se foliga ga'o ma le le lava le malū.
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Paipa Fa'asusu mo le Falai Suau'u Loloto Fa'apisinisi Eletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi oloa fa'apolofesa mo le fa'avevela o le suāuu loloto, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina le paipa fa'avevela eletise ua fa'apitoa mo le fa'avevela.E mafai fo'i ona fa'apitoa le mana o le elemene fa'avevela o le fryer e tusa ai ma mana'oga. O le ulu o le paipa matou te masani ona fa'aogaina le flange, o mea o le flange e iai a matou u'amea e le gaoia po'o le kopa. | |
1. Saosaoa vave o le fa'avevela ma le vave o le si'itia o le vevela:O le paipa fa'avevela o le deep oil fryer e fa'avevela sa'o ai le suāu'u, lea e mafai ona vave fa'ateleina ai le vevela o le suāu'u ma fa'aitiitia ai le taimi e kuka ai.
2. Lelei maualuga o le fesiitaiga o le vevela:Faatasi ai ma se vaega tele o le fesoʻotaʻiga, e mafai ona vave faʻaliliuina le vevela i le suāuu
3. Olaga umi e tautua ai:O elemene fa'avevela mo le falai loloto suāuu e maualuga le tulaga lelei e umi lona ola ma e mafai ona fa'aaoga mo se taimi umi.
4. Malosiaga maualuga:O le paipa fa'avevela loloto o le falai suāuu e maualuga tele lona mana, lea e mafai ona fa'afetaui ai le mana'oga mo le falai vave.
5. Sefeina o le avanoa:E fai si la'ititi le paipa fa'avevela o le fryer e fa'avevela ai le suāu'u, lea e mafai ona sefe ai le avanoa i totonu o le deep fryer
6. Faigofie ona fa'amamā:O le tele o faʻataʻitaʻiga ua faʻapipiʻiina i vaega e faigofie ona aveese mo le faigofie ona faʻamamā ma tausia
*** Moa falai, fale'aiga hamburger (e pei o le KFC, McDonald's) e fa'aogaina ni falai fa'apisinisi malolosi (malosiaga 3-10kW), e mana'omia ona tete'e atu i le vevela maualuga ma tete'e atu i le 'ele (u'amea e le gaoia).
*** O le fa'agaoioiga faifai pea e mana'omia ai le vave fa'avevela ma le mautu lelei o le paipa fa'avevela.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















