| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu Fa'aeletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leelemene fa'avevela o le ogaumue fa'aaogaina mo le microwave, ogaumu, ma le grill eletise. E mafai ona fa'apitoa le foliga o le ogaumu fa'avevela e pei o ata tusi po'o fa'ata'ita'iga a le tagata fa'atau. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm, 8.0mm po'o le 10.7mm. O le JINGWEI HEATER o le fale gaosi paipa fa'avevela fa'apolofesa, o le voltage ma le mana oelemene fa'avevela o le ogaumue mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. Ma e mafai ona fa'amafanafana le paipa o le elemene fa'avevela o le ogaumu, o le lanu o le paipa o le a lanumeamata pogisa pe a uma ona fa'amafanafana. E tele a matou ituaiga o fa'ata'ita'iga o le terminal, afai e te mana'omia le fa'aopoopoina o le terminal, e tatau ona e auina mai ia i matou le numera fa'ata'ita'i muamua. | |
O lepaipa fa'avevela ogaumue patino i se tasi o paipa fa'avevela e mu mago, ma o le paipa fa'avevela eletise e mu mago e fa'atatau i le paipa fa'avevela eletise ua fa'aalia ma mu mago i le ea. O totonu o leelemene fa'avevela o le ogaumuo se uaea fa'avevela, ma o le ogatotonu e fa'amafanafana i le pauta MgO ua suia ma fa'avevela e ala i le fa'amalosia o le convection. O le pito i fafo o le paipa fa'avevela o le ogaumu e lanu meamata pogisa le u'amea e le gaoia pe a uma ona togafitia lanumeamata, o lea e masani ona tatou va'aia ai o le paipa fa'avevela i totonu o le ogaumu e lanumeamata pogisa, e le palapala pe efuefu.
Paipa fa'avevela ogaumuE masani ona faʻaaogaina le U, W poʻo le ituaiga uʻamea saʻo, e faia i le uaea faʻavevela o le nickel chromium alloy, paipa uʻamea e le gaoia ma le paʻu magnesium vevela maualuga ua suia, faʻatasi ai ma le maualuga o le lelei o le vevela, umi le ola tautua, faigofie ona faʻapipiʻi, malosi lelei faʻainisinia ma isi faʻamanuiaga. O lona foliga, voltage ma le mana e mafai ona faʻapitoa e tusa ai ma manaʻoga o tagata faʻatau.
1. Tete'e i le mamafa, 'ele ma le vevela maualuga
2. Faiga fa'apipi'i u'amea e le gaoia, mea sili ona lelei, umi le ola tautua.
3. Maualuga le mafiafia tutotonu, fausaga laʻititi, mautu lelei.
4. E mafai ona fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga ma ata o tagata fa'atau.
5. E masani ona fa'aaogaina le fa'asusu o le ogaumu tunu i le ogaumu, o le lanu enaena, e mafai ona fa'amumu i le vevela maualuga, o le lanu o le pito i luga o le paipa fa'avevela eletise e uliuli pe lanumeamata pogisa.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














