| Oloa: | Fa'avevela Eletise Fa'avevela Silikoni mo le maa |
| Meafaitino o le Atigi o le Oloa: | Ipu Silikoni |
| Olaga Faigaluega: | E mafai ona fa'aoga le ≥ 50000 H pe a fetaui ma le pule o le susu o le vevela |
| Voltage: | AC/DC: 220VAC/DC: 110V / 380V (e mafai ona faia se oka faapitoa) |
| Tele o le oloa: | 150mm×90mm×2.8mm185mm×120mm×2.8mm |
| Ituaiga o Oloa: | Fa'atafafā (Umi * Lautele), Lapotopoto (Lapo'a), pe tu'uina atu ata tusi |
| Foliga | Lapotopoto, Fa'atafafā, Fa'atafafā, so'o se foliga e tusa ai ma ou mana'oga |
| Uaea uaea: | 3 mita (3000 mm) |
| Talosaga: | Soo se mea e manaʻomia ona mafanafana, i totonu ma fafo. |
| I totonu o le Kapeneta Eletise / Potu Eletise | |
| I totonu o le kapeneta o masini e puipuia ai le vai mai le uaea mai le aisa | |
| Kapeneta masini eletise maualalo / Kapeneta masini eletise maualuga | |
| Potu i lalo / Potu teuoloa | |
| Fa'aaogāga i le fale / Fa'aaogāga fa'apisinisi / Fa'aaogāga fa'apisinisi |
1. Fa'avevela vave ma umi.
2. Fetuutuunai ma le fa'apitoa.
3. E le oona ma e le susu i le vai (e mafai ona fa'apitoa le fa'ailoga e le susu i le vai: IP68).
4. Tele o le Tagata Taitoatasi.
Foliga o le Voltage.Watt.
5. Matou te ofoina atu auaunaga mamanu e leai se totogi.
6. Matou te ofoina atu le tele o ituaiga fa'amamago silicone pad fa'aopoopo i le tele o lapopo'a ma wattages eseese.
O le fa'atonuina o se masini fa'avevela silicone rubber e faigofie lava e pei o le talosagaina o le tele, wattage, ma le voltage e te mana'omia.
1. Tele
E manaʻomia le telē o le faʻavevela silicone rubber aʻo e suʻeina se tau o le faʻavevela. e pei o le umi, mafiafia, lautele, ma isi mea faapena.
2.Voltage
O lau talosaga o le a fuafua ai le voltage talafeagai. voltage maualalo: e pei o se fa'avevela silicone rubber o lo'o fa'agaoioia i le 12 po'o le 24 volts.
3. Uata
Mo fa'avevela silicone rubber, e taua tele le malosi sa'o. E tatau ona fetu'una'i le malosi e tusa ai ma le tete'e fa'amoemoeina o le fa'avevela, le vevela, ma le meafaitino.
4. Ituaiga o uaea
E mafai ona e faʻaaogaina le faʻataʻitaʻiga o le ituaiga uaea silicone rubber e iloa ai le ituaiga uaea e faʻatatau i lau faʻaoga.








