| Igoa o le oloa | Ipu Fa'avevela Seramika Infrared Eletise |
| Meafaitino | Seramika |
| Voltage | 12V-480V, e mafai ona fa'apitoaina |
| Wattage | 125-1500W pe fa'apitoa |
| Foliga | Mafolafola/Pi'o/Polo |
| Elemene uaea e tete'e | Ni-Cr po'o le FeCr |
| Vaega aoga o le galu | 2 i le 10 um |
| O le umi masani o le fa'agaoioiga | E oo atu i le 20,000 itula e fuafua i tulaga |
| Thermocouple i totonu | Ituaiga K po'o le J |
| Fa'aaoga | Fa'avevela Seramika Infrared |
| Nofoaga malulu | Fa'alagolago i le umi ma le lautele 5-25mm |
| Mamao fautuaina o le fa'asalalauina o le radiation | 100mm i le 200mm |
| Afifi | tasi le masini fa'avevela ma le tasi le pusa |
| Lanu | uliuli, pa'epa'e, samasama |
| O le tele masani o le Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Fa'atasi ai ma le K po'o le J ituaiga Thermocouple | |
O fa'avevela infrared seramika e aofia ai ni aveta'avale vevela tete'e ua fa'apipi'iina atoatoa i mea seramika talafeagai. Talu ai ona ua fa'apipi'iina atoatoa i totonu o le seramika, o le malosiaga e gaosia e le aveta'avale vevela e mafai ona fa'asalalauina i mea o lo'o siomia ai, lea e puipuia ai le aveta'avale vevela mai le vevela tele ma fa'alauteleina ai lona umi e fa'aaoga ai. O mea e fa'aaoga e fa'apipi'i ai le aveta'avale vevela e tatau ona fa'amama ma ia lelei le mitiia ma le gaioiga o le leitio i totonu o le vaega ua fa'atulagaina o le aveta'avale infrared. Ina ia ausia lenei mana'oga, e mafai ona faia ni fa'avevela infrared seramika i ni foliga fa'ata'ita'i eseese.
O le tino autū o le pad fa'avevela infrared seramika o le seramika, lea e fa'aogaina ai se vaega o le fogaeleele e fai ma fogaeleele susulu ma fa'apipi'i ai se uaea fa'avevela. Mo fa'avevela infrared seramika, e mafai fo'i ona fa'apipi'i se thermocouple i se tulaga e lata ane i le aveta'avale vevela.
1. O le Infrared Ceramic Heater plate e lē o se fausaga e tete'e i le vai, o lea 'aua ne'i fa'afeso'ota'i ma le suāu'u, vai ma fasi palasitika i le taimi e teuina ai ma fa'apipi'i ai ina ia puipuia ai le tafe.
2. A'o le'i fa'apipi'iina, siaki pe tutusa le tulaga o le fa'apipi'iina ma fa'amatalaga o le Fa'avevela Seramika Infrared eletise ma pe tutusa le voltage o le fa'aaogaina.
3. A faʻapipiʻi, e tatau ona fetaui lelei le Infrared Ceramic Heater ma le tino faʻavevela, ma e tatau ona mafolafola ma atoatoa le laualuga o le tino faʻavevela, e aunoa ma se mea e le tutusa.
4. A fa'aaogaina le Infrared Ceramic Heater Pad, ʻalofia le tuʻituʻi malosi pe fetoʻai ma mea malo e mafua ai ona gau le taʻe seramika, o le uaea teteʻe i le uʻamea faʻafefiloi e aʻafia ai le umi o le faʻagaioiga.
5. Afai e iloa o le ipu fa'avevela seramika infrared e mafua ai se lanu uliuli mu i luga o le mea pe a uma ona fa'aoga, o lona uiga e le paleni le vevela ma le fa'asalalauina o le vevela o le tino fa'avevela, ma e tatau ona fetu'una'i i le taimi e puipuia ai mai le mu.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












