| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu Eletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leelemene fa'avevela o le ogaumu eletisee mafai ona filifili le 6.5mm po'o le 8.0mm le lautele o le paipa, e mafai ona fa'apitoaina le tele ma le foliga e pei ona mana'omia. O le lautele o le paipa o le u'amea e le gaoia 304, e mafai ona fa'apitoaina isi mea o le paipa. | |
Apa silivaelemene fa'avevela o le ogaumuO mea fa'avevela eletise fa'ata'amilomilo e lua ona ulu. Puipuia i se ufi u'amea e le gaoia. O le tele lava o mea fa'avevela ulu lua e fa'aaogaina mo le fa'avevela o mea malo e pei o masini fa'avevela tui po'o ipu fa'avevela eseese, e mafai fo'i ona fa'aaogaina le mea fa'avevela ulu lua mo le fa'avevela o le vai po'o kesi i lalo o nisi tulaga. O le filifiliga o tekinolosi o le a fa'alagolago i fa'amatalaga fa'apitoa e mana'omia ma le fa'aoga. A e le iloa tonu po'o le a le oloa o lo'o e sailia, matou te fautuaina atu ia te oe le fofo sili ona lelei mo ou mana'oga.
1. Ola umi
2. Fa'avevela vave
3. Saogalemu ma le puipuiga o le siosiomaga
4. Faigofie ona faʻapipiʻi.
5. Tau maualalo, umi le ola tautua, maualuga le lelei.
6. E mafai ona fa'apitoa e aofia ai foliga, luga, fa'amatalaga, ma isi mea fa'apena.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














