Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Paipa mo le Ogaumu Eletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leelemene fa'avevela o le ogaumue fa'aaogaina mo le microwave, ogaumu, ma le grill eletise. E mafai ona fa'apitoa le foliga o le ogaumu fa'avevela e pei o ata tusi po'o fa'ata'ita'iga a le tagata fa'atau. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm, 8.0mm po'o le 10.7mm. O le JINGWEI HEATER o le fale gaosi paipa fa'avevela fa'apolofesa, o le voltage ma le mana oelemene fa'avevela o le ogaumue mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. Ma e mafai ona fa'amafanafana le paipa o le elemene fa'avevela o le ogaumu, o le lanu o le paipa o le a lanumeamata pogisa pe a uma ona fa'amafanafana. E tele a matou ituaiga o fa'ata'ita'iga o le terminal, afai e te mana'omia le fa'aopoopoina o le terminal, e tatau ona e auina mai ia i matou le numera fa'ata'ita'i muamua. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le elemene fa'avevela o le ogaumu eletise o se vaega taua tele o se ogaumu eletise e fa'atupuina ai le vevela e mana'omia mo le kuka ma le taoina o mea'ai. E nafa ma le si'itia o le vevela i totonu o le ogaumu i le tulaga mana'omia mo galuega kuka eseese. O ogaumu puipui e masani ona i ai ni elemene fa'avevela se tele ua tu'u fa'apitoa e fa'amautinoa ai le tufatufaina tutusa o le vevela ma maua ai le fetu'una'iga mo auala kuka eseese.
Fa'amatalaga o le Oloa
1. Tufatufaina Tutusa o le Vevela
O se elemene fa'avevela ua mamanuina lelei e fa'amautinoa ai le tufatufaina tutusa o le vevela i totonu o le ogaumu. E fesoasoani lea e puipuia ai ni vaega vevela ma fa'amautinoa ai le tutusa o le kuka ma le taoina o mea'ai.
2. Puleaina o le Vevela
O ogaumu fa'aonaponei e masani ona i ai ni mea fa'apitoa e pulea ai le vevela e mafai ai ona e setiina ni vevela sa'o mo galuega kuka eseese. O le lelei o le elemene fa'avevela e fesoasoani i le tausiga sa'o o le vevela.
3. Fa'avevela vave
O se elemene fa'avevela malosi ma lelei e mafai ona vave ai ona fa'avevela muamua. E faigofie tele lenei mea pe a e faanatinati pe e te mana'o e fa'aitiitia le taimi e kuka ai.
4. Fetuuna'i
E mafai ona i ai ni elemene fa'avevela eseese i ogaumu puipui, e aofia ai elemene pito i luga ma lalo, fa'apea fo'i ma ili fa'avevela. O lenei fetu'una'iga e mafai ai ona e filifilia le auala kuka talafeagai mo fua eseese, e pei o le taoina masani, taoina fa'avevela i le fa'avevela, tunu i le ogaumu fa'avevela, ma isi mea.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














