| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela mo le Falai Suau'u Loloto Fa'aeletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi paipa fa'avevela loloto fa'apolofesa, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina paipa fa'avevela eletise fa'apitoa.O le mana oelemene fa'avevela o le falai suāuu lolotoe mafai foi ona faʻapitoa e pei o manaʻoga. O le ulu o le paipa matou te masani ona faʻaaogaina le flange, o mea flange e iai a matou uʻamea e le gaoia poʻo le kopa. | |
O lepaipa fa'avevela mo le falai lolotoo se elemene fa'avevela ua mamanuina fa'apitoa mo le fa'aaogaina i totonu o falai loloto, ua mamanuina e maua ai le fa'avevela vave ma tutusa, ina ia mautinoa o lo'o fa'avevela pea mea'ai i le taimi o le kuka, ma fa'atumauina ai le tofo ma mea'ai paleni. O uiga ia o leelemene fa'avevela o le falai loloto o le suāuu:
1. Fa'avevela lelei:paipa fa'avevela o le fryere fa'aaogaina le tekinolosi fa'aliliuina o le fa'avevela eletise lelei, e mafai ona fa'avevela vave i se taimi pu'upu'u, e maua ai le vevela mautu.
2. Fa'avevela tutusa:ua mamanuina i se faiga fa'aleleia atili o le tufatufaina atu o le vevela, ina ia mautinoa o lo'o vevela tutusa mea'ai i le taimi o le falai, ina ia 'alofia ai le vevela tele po'o nofoaga malulu.
3. Tumau: faia i u'amea e le gaoia lelei, e tete'e lelei i le 'ele ma le vevela maualuga, ina ia mautinoa le mautu ma le saogalemu i se taimi umi.
4. Faigofie ona faʻapipiʻi ma tausia:elemene fa'avevela o le falai suāuu paipaE faigofie le mamanu, e faigofie ona faʻapipiʻi ma sui, e lelei le tausiga, e faʻaitiitia ai tau ma le taimi o tausiga.
1. E fa'aaogaina lautele i ituaiga uma o masini falai loloto e aofia ai umukuka fa'apisinisi ma umukuka i fale.
2. Talafeagai mo le fa'avevela o ituaiga uma o suāu'u 'aina, e pei o le suāu'u rapeseed, suāu'u pinati, ma isi.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













