Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Paipa Eletise mo le Ausa Araisa |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O lePaipa fa'avevela foliga U mo le kukaina araisameafaitino o loʻo ia i matou le uʻamea e le gaoia 201 ma le uʻamea e le gaoia 304.Elemene Fa'avevela mo le Fa'avevela Paipa Eletisee fa'aaogaina mo mea faigaluega fa'apisinisi i le umukuka, e pei o le kuka araisa, kuka fa'avevela, fa'aaliga vevela, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'apitoa le tele o le paipa fa'avevela foliga U e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi mea fa'apena. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O lepaipa fa'avevela o le kapeneta fa'asu'u araisao se ituaiga elemene fa'avevela eletise e fa'aaogaina fa'apitoa mo le kukaina o araisa i le ausa, lea e iai uiga o le lelei tele, umi, saogalemu ma isi mea fa'apena.
O lepaipa fa'avevela eletise o le kuka araisae tele lava ina faia i paipa u'amea e le gaoia (304 po'o le 201), uaea e tete'e atu i le vevela maualuga ma le pa'u crystalline magnesium oxide. O nei paipa fa'avevela eletise e masani ona faia i paipa u'amea e le gaoia mai fafo e maualuga le tulaga lelei, pa'u oxide magnesium vevela maualuga ma uaea fa'avevela eletise e maualuga le tulaga lelei, ina ia mautinoa ai le lelei o le fa'atinoga atoa ma le umi o le ola. I totonu o le paipa u'amea e le gaoia, o uaea e tete'e atu i le vevela maualuga e tufatufa tutusa i se foliga fa'ata'amilomilo. O le avanoa e fa'atumuina i le pa'u crystalline magnesium oxide ma le lelei o le fa'avevela ma meatotino fa'amafanafana. O le fausaga e le gata ina fa'aleleia atili ai le lelei o le vevela, ae fa'amautinoa ai fo'i le tutusa o le fa'avevela. A pasia le tafe i totonu o le uaea tete'e, o le vevela e mafua mai i le fa'asalalauina i luga o le paipa u'amea e ala i le pa'u oxide magnesium, e iu lava ina fa'aliliuina atu i le vaega vevela po'o le ea, mo fa'amoemoega fa'avevela.
Ituaiga o Oloa
O le paipa fa'avevela o le kuka araisa o se vaega taua o le kuka araisa, ma o ona ituaiga e tele lava ina fa'apea:
1. Paipa fa'avevela foliga-U: O le paipa fa'avevela foliga-U e fetaui lelei mo le kukaina o le araisa tele, e mautu lona fa'avevela, ma e vave le saoasaoa o le fa'avevela.
2. Paipa fa'avevela laina: e fetaui lelei le paipa fa'avevela laina mo tama'i masini kuka araisa, e la'ititi lona malosi, e la'ititi fo'i le eria fa'avevela, e talafeagai mo le fa'aaogaina la'ititi.
3. Paipa vevela eletise masani: e fetaui lelei paipa vevela eletise masani mo le kukaina o araisa e feololo le lapopo'a, e tele lona malosi, e vave le saoasaoa o le fa'avevela, ma e umi le ola e fa'aaoga ai.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














