| Igoa o le oloa | Fa'avevela Vai Fa'asusu Eletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leFa'avevela Fa'asusu Vai PaipaO meafaitino e iai a matou uʻamea e le gaoia 201 ma le uʻamea e le gaoia 304, o le tele o le flange e iai le DN40 ma le DN50, o le mana ma le umi o le paipa e mafai ona faʻapitoa e pei ona manaʻomia. | |
O lepaipa fa'avevela fa'atofuua fa'atumuina i uaea fa'avevela eletise i totonu o le paipa u'amea e le gaoia, ma o le vaega gaogao e fa'atumuina i le pauta magnesium oxide ma le lelei o le fa'avevela ma le fa'amafanafana, ona faia lea o le paipa i foliga eseese e mana'omia e le tagata fa'aoga. E faigofie lona fausaga, maualuga le lelei o le vevela, malosi lelei fa'ainisinia, ma lelei le fetu'una'i i siosiomaga faigata. O lepaipa fa'avevela eletisee mafai ona fa'aaogaina mo le fa'avevela o vai eseese, e talafeagai mo le fa'avevela o le ea, suāu'u, vai ma isi mea fa'apena. E iai ona uiga o le maualuga o le lelei o le fa'avevela, umi le ola, maualuga le malosi fa'amasini, faigofie ona fa'apipi'i, saogalemu ma fa'atuatuaina.
O leelemene fa'avevela paipae mafai ona vaevaeina i ni vaega se lua: paipa fa'avevela sa'o e tasi le pito, paipa fa'avevela sa'o e lua pito, paipa fa'avevela foliga-U, paipa fa'avevela foliga-W, paipa fa'avevela foliga-fa'apitoa, paipa fa'avevela fa'alava ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'apitoa!
Paipa fa'avevela fa'asusu eletiseo se vaega eletise faapitoa e liua ai le malosiaga eletise i le malosiaga vevela. Ona o lona tau taugofie, faigofie ona faʻaoga, faigofie ona faʻapipiʻi ma e leai se faʻaleagaina o le ea, e faʻaaogaina lautele i le tele o taimi e faʻavevela ai.
1. O le paipa vevela eletise e laʻititi lona lapoʻa ae tele lona malosi: o le faʻavevela e faʻaaogaina tele ai elemene faʻavevela eletise e pei o ni paipa faʻaputu.
2. Tali vave i le vevela, sa'o lelei o le puleaina o le vevela, lelei atoatoa o le vevela.
3. Vevela maualuga o le fa'avevela: e mafai ona o'o atu le vevela maualuga o le galuega a le mamanu o le fa'avevela i le 850 ℃, e masani le vevela o le auala e alu ese ai le vevela, ma e maualuga le sa'o o le puleaina o le vevela.
4. Tapulaʻa lautele mo le faʻaaogaina, tausisia lelei: e mafai ona faʻaaogaina le masini faʻavevela mo nofoaga e teteʻe atu i le pa poʻo nofoaga lauiloa, e oʻo atu i le dIB ma le C le tulaga e teteʻe atu i le pa, e oʻo atu i le 20MPa le mamafa,
5. Umi le ola ma maualuga le faʻatuatuaina: o le faʻavevela e faia i faʻamaumauga faʻavevela eletise e le masani ai, o le foliga vaaia o le mamanu e maualalo le mamafa o le eletise, ma le faʻaaogaina o le tele o tausiga, o lea e faʻaopoopoina ai le saogalemu ma le ola o le faʻavevela eletise.
6. E mafai ona pulea atoatoa: e tusa ai ma manaʻoga o le mamanu o le matagaluega o le vevela, e mafai ona faafaigofieina le faʻamaeʻaina o le vevela o le ea, le vevela o le ea, le mamafa ma isi faʻasologa o le pulea malosi, ma e mafai ona fesoʻotaʻi ma le komepiuta. O le taunuuga o le sefeina o le malosi e manino lava, ma toetoe lava 100% o le vevela na gaosia e le eletise e faʻaliliuina atu i le auala faʻavevela.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













