Fa'atulagaga o le Oloa
O le lautele o le paipa fa'avevela foliga U i totonu o se kuka araisa e masani ona maua i le tele o lapopo'a masani, e pei o le 6.5mm, 8mm, ma le 10.7mm. O le filifiliga o le lautele e fa'alagolago i mana'oga fa'apitoa o le kuka araisa, e pei o le malosi ma le saoasaoa o le fa'avevela. O le umi o le paipa fa'avevela foliga U e fa'apitoa e fa'atatau i le tele o le kuka araisa ina ia mautinoa le fa'avevela tutusa ma lelei. O le tele o le malosi o elemene fa'avevela o le kuka araisa e lautele, e amata mai le 50W i le 20KW. E mafai ona filifilia le voltage mai le 12-660V. Mo se fa'ata'ita'iga, o nisi fa'ata'ita'iga o elemene fa'avevela e iai le malosi o le 3KW po'o le 4KW, e talafeagai mo voltage o le 220V po'o le 380V.
E tele naua meafaitino e mafai ona filifili mai ai, e aofia ai le u'amea 10#, le kopa T4, le u'amea e le pala 1Cr18Ni9Ti ma le titanium Ti. O le meafaitino masani o le u'amea e le pala 304, e le faigofie ona malepe. O le paipa fa'avevela o le pusa araisa kukaina e tele foliga, e aofia ai le ituaiga U, ituaiga W, foliga fa'apitoa ma le paipa fa'avevela eletise e iai le apa'au fa'avevela ma le paipa fa'avevela eletise e tete'e i le pa.
Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Paipa Fa'avevela Eletise U mo le Vaega Mafanafana |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O lePaipa fa'avevela foliga U mo le kukaina araisameafaitino o loʻo ia i matou le uʻamea e le gaoia 201 ma le uʻamea e le gaoia 304.Elemene Fa'avevela mo le Fa'avevela Paipa Eletisee fa'aaogaina mo mea faigaluega fa'apisinisi i le umukuka, e pei o le kuka araisa, kuka fa'avevela, fa'aaliga vevela, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'apitoa le tele o le paipa fa'avevela foliga U e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi mea fa'apena. | |
Ituaiga o Oloa
O paipa fa'avevela foliga U o le paila ausa e fa'aaogaina lautele i ogaumu araisa fa'apisinisi, masini fa'avevela araisa, masini kuka araisa, ma ausa, ma e talafeagai mo le tele o nofoaga e 'ai ai mea'ai ma nofoaga e gaosi ai mea'ai.
O le filifilia o tulaga talafeagai mo le elemene fa'avevela paipa o le paila ausa e taua tele mo le fa'amautinoaina o le fa'atinoga ma le umi o le masini. O le filifilia o le lautele ma le umi e tatau ona fa'avae i luga o mana'oga fa'apitoa o le paila ausa, ae o le filifilia o le malosi ma le voltage e tatau ona amana'ia ai le siosiomaga eletise ma mana'oga o le mamafa o le masini. O le filifilia o meafaitino ma foliga o le a a'afia ai le lelei o le fa'avevela ma le saogalemu o le masini.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













