| Igoa o le oloa | Vaega o le Evaporator ma le Pusaaisa Elemene Fa'avevela Fa'amamago Eletise |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga U, po'o tu ma agaifanua. |
| Tele | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Ala fa'amaufa'ailoga | ulu pa'u po'o le paipa fa'a'umi'umi |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 700mm, pe fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| O le Elemene Fa'avevela Fa'amamā Eletise e gaosia i le paipa u'amea e le gaoia 304, e masani ona fa'aaogaina mo le pusaaisa, pusaaisa, pusaaisa, masini fa'amālūlūina, evaporator, ma isi mea fa'apena. O a matou elemene fa'avevela fa'amamā paipa uma e mafai ona fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau. O foliga e iai le paipa sa'o e tasi, foliga U, foliga W, paipa doule ma isi mea fa'apena. O le JINGWEI heater o se kamupani gaosi oloa fa'apolofesa mo elemene fa'avevela, e mafai ona matou fa'apitoaina mea fa'avevela e pei o se tagata fa'atau, e mafai ona fa'apitoaina le tele, foliga, voltage ma le mana. O a matou oloa autu o le fa'amamago o le fa'avevela, fa'avevela ogaumu, fa'avevela finned, isi fa'avevela, fa'avevela alumini pepa alumini, fa'avevela pa'u silicone, fa'avevela crankcase, uaea fa'avevela silicone, fusi fa'avevela silicone, ipu fa'avevela alumini ma isi mea fa'apena. | |
O le paipa fa'avevela eletise e fa'atumuina i uaea fa'avevela eletise i totonu o le paipa u'amea e le gaoia 304, ma o le vaega gaogao e fa'atumuina i le pauta magnesium oxide e lelei le fa'avevela ma le fa'amafanafana, ona fa'agasolo lea i foliga eseese e mana'omia e tagata fa'aoga. E iai ona lelei o le fa'atulagaga faigofie, maualuga le lelei o le vevela ma le malosi lelei o le masini. E mafai ona fa'aogaina le paipa fa'avevela eletise mo le fa'avevela o le tele o vai ma 'aisa, alkali ma le masima, ae mafai fo'i ona fetu'una'i i le tulaga maualalo o le fofo o le fa'avevela ma le fa'amaluluina o u'amea.
O le elemene fa'avevela eletise e fa'amalūlūina e iloga i le leai o se totogi i luga o le fogāeleele. Ona o uiga o le fausaga, o le paipa fa'avevela u'amea e le gaoia e tele ona lelei nai lo isi ituaiga o elemene fa'avevela eletise. Mo se fa'ata'ita'iga, e le gata i le faigofie o lona fausaga, e sefe ai meafaitino, taugofie, umi lona ola, malosi tele i masini, lelei tele i le vevela, a'o sefe ai le malosi, saogalemu e fa'aoga, e mafai ona punou i foliga eseese, mama, faigofie ona tatala ma fa'apipi'i, ma e fa'aoga lautele.
E faigofie ona fa'apipi'i le elemene fa'avevela e fa'amamago ai le ea i totonu o le air cooler ma le condenser fins mo le fa'amoemoe e fa'amamago ai. E fa'aaogaina lautele mo pusaaisa, pusaaisa, pusaaisa, unit cooler ma isi mea fa'apena.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













