Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fusipa Fa'avevela mo le Fa'apalapala i le Fale |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| Malosiaga | 20-25W |
| Voltage | 110-230V |
| Meafaitino | pa'u silicon |
| Lapopo'a o le fusipa'u | 14mm ma le 20mm |
| Umi o le fusipa'u | 900mm |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | fa'avevela pia i le fale |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1900mm |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Fa'amaoniga | CE |
| Palaka | ISA, Euro, Peretania, Ausetalia, ma isi. |
| O lefusipa'u fa'avevela faleO le lautele e 14mm ma le 20mm, o le umi o le fusipaʻu e 900mm, o le umi o le laina eletise e 1900mm. E mafai ona filifilia le palaka Amerika, Peretania, Europa, Ausetalia, ma isi mea faapena. O lefusipa'u fa'avevela pia i le falee mafai ona faʻaopoopoina le dimmer poʻo le temperator thermostat, e faʻaopoopoina foʻi e se tasi le vevela pe a faʻaaogaina. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le faia o pia pe a malulu le tau e mafai ona i ai ni faʻafitauli, e fuafua i le mea e te nofo ai. A o malulu le tau, e tatau ona tatou faʻamautinoa o loʻo lelei pea le vevela o le mea faʻafefete o loʻo faʻafefeteina ai le pia. O le mea sili, tatou te mananaʻo e pulea le vevela o le faʻafefeteina i le mea e sili ona lelei mo ituaiga mea faʻafefete tatou te faʻaaogaina. Faʻaaogaina o se masini faʻavevela o le faʻafefeteina, e pei o lefusipa'u fa'avevela fale or fa'avevela pia i le fale, e faigofie ai ona maua se vevela tutusa i totonu o le mea fa'afefete e tusa lava pe amata ona pa'ū le vevela o le si'osi'omaga.
O le tele o ituaiga maltoyeast e manaʻomia le vevela i le va o le 18°C - 23°C, e fuafua i le ituaiga. O masini e pei o lefusipa'u fa'avevela falemafala fa'avevela mo le fa'apuna piaia lava le vevela e fa'amafanafana ai le mea fa'afefete, ae 'aua ne'i lava e fa'avevela tele ai le mea fa'afefete ma fa'aleagaina ai le mea fa'afefete.
Fa'avevela fa'asusuo le auala sili ona taugofie e fa'aitiitia ai le vevela o lau masini fa'afefete. Nai lo le fa'avevela o le potu atoa, e te fa'avevela sa'o le pia po'o le uaina fa'afefete. E la'ititi lava le malosi e fa'aaogaina e masini uma e lua ma e talafeagai mo paelo fa'afefete po'o fagu tioata ma fagu laiti (e ui ou te fautuaina malosi le fa'aeteete i le fa'avevela sa'o o tioata malulu).
E lua ituaiga o masini fa'avevela pia
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














