| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Paipa Finned |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Meafaitino | SUS304,310,312 |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Finned |
| Sappe | Sa'o, foliga U, foliga W, po'o se mea e masani ai |
| Tele | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CQC/CE |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | ma le flange, poʻo le uaea taʻitaʻi |
| E mafai ona fa'apitoaina fa'amatalaga o le Finned Tube Heating Element e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'atau, e mafai ona fa'apitoaina le tele, foliga, mana ma le voltage e pei o se ata tusi po'o se fa'ata'ita'iga po'o ni ata. O le finned heating tube e fa'avae i luga o le uluai paipa fa'avevela eletise fa'atasi ai ma se laupepa u'amea e fa'apipi'i ai, lea e fa'ateleina ai le galuega fa'asa'olotoina o le vevela o le paipa fa'avevela pe a fa'avevela, o lea e maualuga atu ai le mana o le finned tube heating element nai lo le paipa fa'avevela u'amea masani. O le foliga o le paipa fa'avevela finned e masani ona matou faia sa'o le tasi, sa'o le lua, foliga U, foliga W, ma e mafai foi ona matou faia ni foliga faapitoa, ma o lenei foliga e mana'omia ona auina mai ia i matou le ata tusi a'o le'i gaosia pe su'esu'e. | |
O le paipa fa'avevela e faia e ala i le faia o le uaea fa'avevela eletise i se foliga o le spring e tusa ai ma le tete'e mana'omia, ona tu'u lea i le ogatotonu i totonu o le paipa. O le va i le va o le uaea fa'avevela eletise ma le puipui o le paipa e fa'atumuina i le pauta magnesium oxide e matua'i fa'amafanafana, ona fa'amaufa'ailogaina lea i le silicone gel. O le auala lea e faia ai le paipa fa'avevela eletise. Ona o lona tau maualalo, faigofie ona fa'aoga, ma le natura e leai se fa'aleagaina o le ea, e fa'aaogaina lautele i le tele o taimi.
1. o le alamanuia o vailaʻau o mea faʻakemikolo, o nisi faʻamagoina o le pauta i lalo o se mamafa patino, o le faʻagasologa faʻakemikolo ma le faʻamagoina o le vaalele e tatau ona ausia e ala i le paipa faʻavevela eletise e iai ni fin.
2. fa'avevela o le haikolone, e aofia ai le suāuu mata o le penisini, suāuu mamafa, suāuu penisini, suāuu fa'avevela, suāuu fa'a'asu, ma le parafini.
3. vai fa'agasolo, ausa vevela tele, masima ua liusuavai, kesi naitorosene (ea), kesi vai ma isi vai e mana'omia ona fa'avevela.
4. ona o le fa'avevela paipa finned e fa'aaogaina le fausaga fa'apitoa e tete'e atu i le pa, e mafai ona fa'aogaina lautele masini i vaila'au, militeri, suau'u, kesi masani, fausaga i fafo, va'a, nofoaga eliina ai minerale ma isi nofoaga e tete'e atu i le pa.
E faʻaaogaina lautele i le gaosiga o masini, taʻavale, ie, meaʻai, masini eletise i totonu o fale ma isi alamanuia, aemaise lava i le alamanuia o le ea malulu ma le ie pupuni ea. E tusa ai ma lipoti, o le elemene faʻavevela o le paipa finned e sili ona lelei i le faʻavevela o le suauʻu ma le suauʻu suauʻu. O faʻavevela eletise finned e faʻaaogaina lautele i alamanuia ma alamanuia o vailaʻau, lea e manino lava i tagata uma. O le filifilia o le paipa vevela eletise finned e matua taua tele foi.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













