Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Tubular Fa'asusu Flange |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leFa'avevela Fa'asusu Vai PaipaO meafaitino e iai a matou uʻamea e le gaoia 201 ma le uʻamea e le gaoia 304, o le tele o le flange e iai le DN40 ma le DN50, o le mana ma le umi o le paipa e mafai ona faʻapitoa e pei ona manaʻomia. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O lepaipa fa'avevela fa'atofu flangee aofia ai ni paipa fa'avevela se tele ua fa'apipi'iina i luga o le flange mo le fa'avevela tutotonu. E fa'aaogaina tele mo le fa'avevela i tane fofo tatala ma tapuni ma faiga fa'asalalau. E iai ona lelei nei:
1, o le malosi o le fogaeleele e tele, o lea e 2 i le 4 taimi e faʻateleina ai le avega o le ea i luga o le fogaeleele;
2, o le paipa fa'avevela o le flange e matua mafiafia ma la'ititi lona fausaga. Talu ai e pu'upu'u ma mafiafia le paipa atoa, e mautu lelei ma e le mana'omia se lagolago mo le fa'apipi'iina.
Paipa fa'avevela fa'atofu flange(e taʻua foʻi o le faʻavevela eletise plug-in): O le faʻaaogaina lea o le elemene faʻavevela eletise tubular U-shaped, e tusa ai ma faʻamatalaga mamanu o ala faʻavevela eseese, e tusa ai ma manaʻoga o le faʻatulagaina o le eletise ua faʻapotopotoina i luga o le ufiufi flange, faʻapipiʻi i totonu o le mea e faʻavevela, o le elemene faʻavevela pe a galue o le tele o le faʻavevela o le vevela i le ala faʻavevela e faʻateleina ai le vevela o le ala, e faʻafetaui ai manaʻoga o le faagasologa. A oʻo le vevela o le ala i le tau seti e manaʻomia e le faagasologa, e fetuʻunaʻi e le faiga faʻatonutonu le malosiaga o le faʻavevela eletise e tusa ai ma le faʻailoga a le sensor vevela, ma iloa ai le puleaina o le vevela o le avega teteʻe o le elemene faʻavevela pe a uma le faʻagaioiga PID. Ia tutusa le vevela o le ala e faʻafetaui ai manaʻoga manaʻomia; A oʻo le vevela o le elemene faʻavevela pe maualalo le tulaga o le vai, e vave ona tipi ese e le masini puipuia o le elemene faʻavevela le sapalai o le eletise faʻavevela ina ia ʻalofia ai le mu o le elemene faʻavevela ma faʻalauteleina le ola tautua.
Fa'aaogaina o le Oloa
Paipa fa'avevela fa'apipi'ie faʻaaogaina tele mo le faʻamafanafana ma le faʻavevela o meafaitino i totonu o tane teuina eseese, koneteina ma tane suauʻu i le suauʻu, vailaʻau, meaʻai, masini ma isi alamanuia. O le auala e fesoʻotaʻi ai e mafai ona faʻapipiʻi i le flanged poʻo le filo faʻamaufaʻailoga.
A'oga a JINGWEI
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















