| Igoa o le oloa | Paipa Fa'avevela Fa'amamago o le Pusa'aisa |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Sa'o, U, ituaiga AA, po'o le fa'apitoa |
| Tele | fa'atatauga |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Metotia fa'amaufa'ailoga | Pa'u silicone po'o le paipa fa'a'umi'umi |
| Mea fa'aputu | Uamea e le gaoia 304,312, ma isi. |
| Fa'amaoniga | CCC/CE/CQC |
| E mafai ona fa'apitoa le fa'amatalaga o le paipa fa'avevela mo le fa'a'aisa e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, e mafai ona matou gaosia le paipa fa'avevela e tusa ai ma ata o tagata fa'atau, fa'ata'ita'iga po'o le ata tusi, e mafai ona filifilia le lautele o le paipa e 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm ma isi mea fa'apena. E mafai ona matou faia le umi o le paipa e sili atu i le 7M i le paipa e tasi. | |
O le paipa fa'avevela eletise e fa'ama'a'a ai le aisa o se mea fa'aopoopo taua tele i totonu o pusaaisa, pusaaisa ma fale teu aisa. E mafai e le paipa fa'avevela paipa e fa'ama'a'a ai le aisa e foia ai le aisa ua 'aisa o le pusaaisa i le taimi atofaina ma fa'aleleia atili ai le aoga o masini fa'amālūlūina.
O le paipa fa'avevela o le pusaaisa e ufiufi i se paipa u'amea lapotopoto e le gaoia 304, ona tu'u lea o le uaea tete'e i totonu o le atigi u'amea gaogao, ma fa'atumu lelei le pauta MgO i le va o le uaea tete'e ma le atigi u'amea gaogao, ma fa'amaufa'ailogaina mulimuli ane le so'oga silicone.
O nei faiga gaosiga ma vaega autū o masini fa'avevela fa'amamago. Ae maise lava, o le pauta MgO ua fa'atumuina e fai ma mea e fa'amafanafana ai ma fa'asalalauina ai le vevela, ma o se mea taua e puipuia ai le paipa fa'avevela eletise fa'amamago mai le fa'asalalauina o le vevela ma le le tafe i se siosiomaga susū. O le mea e fa'apipi'i ai le silicone e matua'i pipi'i ma e le tafe ma fa'asalalauina ai le eletise. O le uaea ta'ita'i o le paipa fa'avevela eletise fa'amamago o le uaea silicone, lea e le susu fo'i.
O le lautele masani o paipa fa'avevela fa'ama'alili e 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm ma isi mea fa'apena. E mafai fo'i ona fa'apitoa le foliga ma le tele o paipa fa'avevela fa'ama'alili e tusa ai ma le tele o le si'osi'omaga e fa'aoga ai.
O le paipa fa'avevela e fa'amamago ai e fa'aaogaina lautele i masini fa'amālūlū e pei o pusaaisa, chillers, evaporators, ma e faigofie ona fa'apipi'i fa'avevela e fa'amamago ai i totonu o pusa fa'amālūlū ea ma apa'au condenser mo fa'amoemoega e fa'amamago ai.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














