Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela Fa'avaa o le Pusa'aisa mo le Fa'a'aisa |
| Mea e Fa'amama ai le Ea | Pa'u silikoni |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | uaea fa'avevela fa'amamā |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| E mafai ona fa'apitoa le umi, le voltage ma le eletise o le uaea fa'avevela mo le fa'amaluluina o le aisa e pei ona mana'omia. E mafai ona filifilia le lautele o le uaea i le 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ma le 4.0mm. E mafai ona lalagaina le laualuga o le uaea i le tioata firberglass, alumini po'o le u'amea e le gaoia. O lefa'avevela uaea fa'amamagoO le vaega fa'avevela ma le uaea feso'ota'i e mafai ona fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u po'o le paipa fa'aumiumi puipui e lua, e mafai ona e filifilia e tusa ai ma ou lava mana'oga fa'aoga. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le uaea fa'avevela mo le fa'amaluluina o se uaea fa'avevela silicone rubber ma ua afifiina i se uaea u'amea e tete'e atu i le u'amea ma ua fa'apipi'iina i le silicone rubber i fafo. Talu ai ona vaivai le silicone rubber, malosi le puipuiga, tete'e atu i le vevela maualuga, ma vaivai le uaea fa'avevela eletise, e mafai ona fa'avevela i le 250℃. O le lautele o le uaea e i le va o le 1 ma le 3 mm, ma o le auala e fa'aaoga ai o le fa'afeso'ota'i lea o pito e lua o le uaea i le sapalai eletise, ina ia vevela tutusa le uaea atoa.
O uiga autū o uaea fa'avevela mo le fa'ama'alili o le: fa'avevela vave, tete'e atu i le vevela maualuga, fetu'una'i o fa'atulagaga, pala fa'agesegese, umi le ola e fa'aaoga ai, ma le mea e sili ona taua, tau maualalo, tau maualuga ma le tele o fa'aoga.
Fa'aaogaina o le Oloa
O le uaea fa'avevela mo le fa'ama'alili e fa'aaogaina fa'apitoa mo pusaaisa, ea malulu, fa'ama'alili mo le pusaaisa, fa'ama'alili mo le teuina i totonu o le fale malulu, fa'ama'alili mo le teuina i totonu o paipa alumini, fa'amafanafana mo le kuka araisa, palanikeke eletise, fala nofoa eletise, fala fagafao, nofoa lomilomi eletise, mea faigaluega fa'alelei fa'afoma'i, fusipa'u eletise, lavalava mafanafana eletise, seevae eletise, vai ta'ele, fata solo eletise, paipa e tete'e ai i le aisa mo le tane, fa'avevela fa'amalama ma isi laina i totonu.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















