Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fa'avevela o le Paipa Fa'amamago o le Pusa'aisa |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Tele | 5*7mm |
| Umi o le fa'avevela | 0.5M-20M |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O le mana ofusipa'u fa'avevela paipa fa'amamagoe 40W/M, e mafai foi ona faia isi malosiaga, e pei o le 20W/M, 50W/M, ma isi. Ma le umi ofa'avevela paipa fa'amamagoe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, ma isi. O le umi e mafai ona faia i le 20M. O le afifi ofa'avevela paipa fa'amamagoe tasi le mea fa'avevela ma le tasi le taga toe fa'aleleia, o le aofa'i o le taga fa'apitoa e sili atu i le 500pcs mo umi ta'itasi. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le masini fa'avevela o le paipa fa'amamago o le pusaaisa o se uaea e mafai ona fa'avevela pe a fa'aogaina le eletise. A'o fa'apipi'i, afifi le masini fa'avevela i le paipa vai pe fa'apipi'i i totonu o le paipa. A uma ona fa'aogaina le eletise, e mafai ona fa'avevela le masini fa'avevela e fa'alelei ai le paipa vai ma 'alofia ai le aisa ma le māvaevae o le paipa vai. O le mataupu faavae o le fa'avevela, o le fa'avevela lea o le uaea, ma fa'aliliuina atu le vevela i le paipa vai, ma fa'ateleina ai le vevela o le vai i totonu o le paipa vai, ina ia 'alofia ai le aisa.
Fa'apipi'iina
1. Tulaga fa'apipi'i: e tatau ona fa'apipi'i le fa'avevela paipa i luga o le paipa vai e faigofie ona fa'a'aisa, ma e tatau ona le itiiti ifo i le 10cm mai le eleele.
2. Auala e faʻapipiʻi ai: E tatau ona faʻapipiʻi saʻo le faʻavevela o le paipa vai e tusa ai ma faʻatonuga. E masani lava, e manaʻomia ona milo faʻataʻamilo i le paipa vai, ma e tatau ona faʻapipiʻi pito uma e lua o le paipa vai i le sapalai eletise.
3. Fa'aaogā puipuiga: E tatau i le masini fa'avevela paipa fa'amamago ona ua'i atu i mea nei pe a fa'aaogāina:
(1) Aloese mai le fa'aaogaina o le eletise mo se taimi umi: e le tatau ona fa'aaogaina le eletise i le fa'avevela o le paipa fa'amamago mo se taimi umi, ma e tatau ona tatala soo e tusa ai ma mana'oga moni.
(2) Aua le fa'aopoopoina le mamafa: a'o fa'avevela, aua le fa'aoga tele le mamafa, a leai o le a fa'aleagaina ai le uaea.
(3) Aloese mai le faaleagaina: A faʻapipiʻi le faʻavevela o le paipa faʻamamago, e tatau ona aloese mai le soona fetoʻai ma le feteʻenaʻi, a leai o le a mafua ai ona motusia le uaea.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














