Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fa'avevela o le Faitoto'a o le Potu 'Aisa |
| Mea e Fa'amama ai le Ea | Pa'u silikoni |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | uaea fa'avevela fa'avaa o le faitoto'a |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| E mafai ona fa'apitoa le umi, le voltage ma le eletise o le masini fa'avevela mo le faitoto'a o le pusaaisa e pei ona mana'omia. E mafai ona filifilia le lautele o le uaea i le 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ma le 4.0mm. E mafai ona lalagaina le uaea i le tioata firberglass, alumini po'o le u'amea e le gaoia. O lefa'avevela uaea fa'amamagoO le vaega fa'avevela ma le uaea feso'ota'i e mafai ona fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u po'o le paipa fa'aumiumi puipui e lua, e mafai ona e filifilia e tusa ai ma ou lava mana'oga fa'aoga. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le vevela e mafua mai i le masini fa'avevela o le faitoto'a o le potu 'aisa e fa'avevela ai le ea o lo'o siomia ai le fa'avaa o le faitoto'a e ausia ai le aafiaga o le puleaina o le vevela. I se tulaga lautele, o le uaea fa'avevela o le a fa'atupuina ai se aofa'iga patino o le vevela e ala i le tafe, e si'itia ai le vevela o lo'o siomia ai le fa'avaa o le faitoto'a i se vevela patino, ina ia ausia ai le fa'amoemoega o le puleaina o le vevela. O le uaea fa'avevela o le fa'avaa o faitoto'a o le teuina malulu o le a puipuia ai le fa'avaa o faitoto'a o le teuina malulu ona o le aisa po'o le vave fa'amālūlūina e mafua mai i le le lelei o le fa'amaufa'ailoga ma le fa'amafanafanaga ua setiina.Ina ia puipuia le fa'avaa o le faitoto'a o le fale teu oloa malulu mai le aisa ma vave ai ona malūlū ma i'u ai ina le lelei le fa'amaufa'ailoga, e masani ona fa'aopoopo se uaea fa'avevela i tafatafa o le fa'avaa o le faitoto'a o le fale teu oloa malulu.
Aiseā e fa'aaogā ai le masini fa'avevela mo le faitoto'a o le potu 'aisa?
Ona o le vevela i totonu o le fale teuoloa malulu e matuā maualalo lava, ma o le fale teuoloa malulu i fafo e masani lava o le vevela masani lea o le potu. O lenei eseesega tele o le vevela e mafai ona mafua ai ni faʻafitauli. A tapuni le faitotoʻa o le fale teuoloa malulu, e faigofie ona sosolo pe aisa i tafatafa o le faʻavaa o le faitotoʻa o le fale teuoloa malulu ona o le eseesega o le vevela. O lenei sosolo malulu ma le aisa, afai e le togafitia, e mafai ona avea ma faʻafitauli. I le isi itu, o le a aʻafia ai le malosi o le faitotoʻa o le fale teuoloa malulu, o lea e matuā faʻaitiitia ai le aafiaga o le puipuiga o le vevela o le fale teuoloa malulu. I le isi itu, o le umi o le taimi e mafai foʻi ona faʻaleagaina ai le fausaga o le faʻavaa o le faitotoʻa ma le faitotoʻa.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













