| Igoa o le oloa | Fa'avevela o le Pusaaisa mo le Pepa Alumini |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Foliga | faataamilo, faatafafā, tafatolu, po o le masani |
| Voltage | 12V-230V |
| Malosiaga | fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Mea uaea ta'ita'i | Pa'u silicone, PVC, ma isi. |
| Fa'aaoga | Fa'avevela o le Pusaaisa mo le Pepa Alumini |
| Umi o le uaea ta'ita'i | Fa'apitoa |
| Afifi | katuni |
| Fa'amaoniga | CE |
| O le Fridge Aluminium Foil Heater e faia i le uaea fa'avevela silicone po'o le uaea fa'avevela PVC e fai ma mea e fa'avevela ai, ma o le uaea fa'avevela e fa'ataatia fa'alava i luga o le lipine alumini. E mafai ona fa'apitoa le tele o le voltage, le umi o le uaea ma meafaitino o le pusaaisa alumini e fa'amamago ai le ogaumu e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau. | |
O le masini fa'avevela pepa alumini – o le uaea fa'avevela e fa'apipi'i i le pepa alumini. O le pepa alumini e fai ma aveta'avale vevela. O masini fa'avevela pepa alumini e tele ona fa'aoga ona o lo latou fetu'una'i, tete'e atu i le susu, tumau i le susu, tumau ma le taugofie. O pusaaisa e masani ona fa'aaogaina e leai se aisa. O masini fa'avevela fa'ata, o masini eletise laiti ma masini fa'avevela e fa'amaluluina ai le aisa o ituaiga eseese e fa'atatau i le fa'aoga, vevela e mana'omia, malosi o le eletise, fausiaina ma isi mea.
1. Fofo taugofie
2. E mafai ona fa'apitoa fa'amatalaga e pei o mana'oga
3. Fa'aleleia atili le fesoota'iga i luga
4. Fa'avevela vaega tetele
5. Fa'aleleia atili le fesiitaiga o le vevela
6. Ola umi i le fanua
7. Tau maualalo o le atina'eina
8. Leai ni meafaigaluega faapitoa
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













