| Igoa o le oloa | Pusaaisa Pusaaisa Fa'avevela Fa'amamago |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Umi | 350mm, 380mm, 410mm, 450mm, ma isi. |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Mea fa'aputu | Uamea e le gaoia 304 |
| Nofoaga Autu | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| E lua a matou ituaiga o masini fa'avevela mo le fa'amamāina o le pusaaisa, o le tasi masini fa'amamā e iai le uaea ta'ita'i ae o le isi e leai. O le umi o le paipa matou te masani ona gaosia mai le 10 inisi i le 26 inisi (380mm, 410mm, 450mm, 460mm, ma isi). O le tau o le masini fa'amamā e iai le ta'ita'i e ese mai le tau e leai se ta'ita'i, fa'amolemole lafo mai ni ata e fa'amaonia ai a'o le'i faia se fesili. | |
O se mamanu fou ua ta'ua o le pusaaisa e fa'amaluluina ai le ea e fa'amoemoe e fo'ia le fa'afitauli o le le lava o le a'afiaga o le fa'amālūlūina e mafua mai i le le mafai e pusaaisa eseese ona fa'amaluluina lelei. E fa'aaogaina paipa u'amea e fai ai pusaaisa e fa'amaluluina ai le ea. So'o se foliga e mafai ona milo ese mai pito uma e lua e fetaui ma mana'oga o le tagata fa'aoga. O masini fa'amālūlūina, ili fa'amālūlūina, ma le fa'amaluluina eletise i le pito i lalo o le fata e aoina ai le vai o lo'o i totonu o le pepa. O ona uiga e aofia ai le malosi o le gafatia e so'ona fa'atumuina ai, itiiti le tafe, mautu fa'atuatuaina, umi le ola tautua, tete'e atu i le 'ele, fa'atinoga sili ona lelei o le insulation, malosi eletise maualuga, ma le a'afiaga lelei o le fa'amaluluina. Na maua e Rubber Head se pateni fa'aleatunuu. Puipuiga sili, tapuni fa'atuatuaina, e le susu.
O le fa'amoemoega o le elemene fa'avevela e fa'amalūlū ai le aisa, o le ave'esea lea o le aisa mai le tele o ituaiga o pusaaisa ma pusaaisa. E fa'aaogaina le u'amea e le pala o se mea fa'avae. So'o se foliga e fetaui ma mana'oga o le tagata fa'aoga. E lelei le tete'e atu o le oloa i mea e taofia ai le vevela, tete'e atu i le 'ele, le ofuina ma le masae, ma lelei fo'i le fa'amalūlūina. O le fa'atinoina o le fa'atinoga e tete'e atu i le susu na tu'uina atu i ai se pateni a le atunu'u e fa'atuatuaina ma saogalemu.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















