Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fa'avevela o le fusipa'u fa'avevela |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Meafaitino | pa'u silicon |
| Lapopo'a o le fusipa'u | 14mm, 20mm, 25mm, ma isi. |
| Umi o le fusipa'u | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fusipa'u fa'avevela o le crankcase |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Fa'amaoniga | CE |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| E mafai ona faia le lautele o le Heating Belt Crankcase Heater i le 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, ma isi mea faapena.fusipa'u fa'avevela siliconee mafai ona fa'aaogaina mo le fa'amaluluina o le compressor o le ea malulu po'o le cooler fan cylinder.fusipa'u fa'avevela o le crankcasee mafai ona faʻapitoa le umi e tusa ai ma manaʻoga a le tagata o tausia. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
E vaevaeina le fusipa'u fa'avevela pa'u silicone i ni ituaiga se lua e tusa ai ma le fa'aaogaina: fusipa'u fa'avevela eletise paipa, fusipa'u fa'avevela crankcase compressor air conditioning. O le elemene fa'avevela e fa'atulaga ai le uaea tete'e i le nickel chromium alloy, vave fa'avevela, tutusa le vevela, e fa'aaoga ai le vaega fa'avevela e tete'e atu i le vevela maualuga ma maualalo, tete'e i le 'ele, maualuga le fa'avevela, tete'e atu i le matua o le pa'u silicone ma ie alava e le o ni vaila'au, pa'u foam mai fafo ma isi mea, e ala i le ufiufi, vaega fa'avevela vaeluaga, vaega puipui i fafo e tolu vaega, tete'e atu i le vevela lelei, fa'atuatuaina le fa'atinoga o le fa'avevela, fetu'una'i, e mafai ona fa'avevela mea * feso'ota'i vavalalata, maualuga le lelei o le vevela, faigofie ona fa'aoga, e mafai ona afifi sa'o i luga o le vaega vevela.
Galuega Faatino a le Oloa
Galuega ma le galuega a le fa'avevela o le fusipa'u fa'avevela
1. O le ea malulu i le tulaga malulu, o le fa'aputuga o le suāuu o le tino o le masini, o le a a'afia ai le amataga masani o le masini. O le fa'avevela o le fusipa'u fa'avevela o le compressor ea malulu e mafai ona fa'aleleia atili ai le fa'avevela o le suāuu ma fesoasoani i le masini e amata masani.
2. Puipui le compressor i le taumalulu malulu ina ia tatala e aunoa ma le faaleagaina, ma faalautele ai le umi o le tautua. (I le taumalulu malulu, e faaputuputu ma pipii le suauu i totonu o le masini, lea o le a mafua ai le feeseesea’iga malosi ma faaleagaina ai le compressor pe a tatalaina).
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














