| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela Fa'amamago Silikoni Silika Maualuga |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Mea e fa'amafanafana ai | pa'u silicon |
| Mea e fai ai le lalagaina o le filo | tioata alava |
| Umi o le uaea fa'avevela | fa'apitoa |
| umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Voltage | 110-230V |
| Malosiaga | 5-40W i le mita |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| MOQ | 100 fasi |
| Tusipasi | CE |
| 1. E mafai ona fa'apitoa le uaea fa'avevela silicone defrost e tusa ai ma mana'oga a le tagata fa'aoga, e leai ni fa'amatalaga fa'atulagaina i luga o mea fa'apitoa; 2. O le uaea fa'avevela eletise e iai a matou uaea fa'avevela silicone ma uaea fa'avevela pvc, o le vevela maualuga o le uaea fa'avevela silicone e 250 ℃, ma o le vevela maualuga o le uaea fa'avevela PVC e 105 ℃. 2. E mafai ona filifilia le uaea ta'ita'i o le fa'avevela fa'amamago mai le uaea ta'ita'i silicone, uaea ta'ita'i 18/20AWG ma le uaea mata o le fiberglass. | |
E fetaui lelei le uaea fa'avevela e fa'ama'alili ai le aisa mo fa'aoga fa'avevela fetu'una'i e mana'omia ai le puipuiga atoatoa, e aofia ai ma fa'aoga i siosiomaga e fa'asusu atoa i le vai po'o siosiomaga e maualuga le susū.
O le uaea fa'avevela silicone e faia i uaea tete'e ua afifiina i luga o le alava tioata, ma le fa'aogaina o le PVC, silicone, silicone + PVC fa'aluaina o le fa'amafanafana, ma e mafai ona fa'aopoopoina le filiga alava tioata i fafo atu o le vaega fa'amafanafana e puipuia ai le vaega fa'amafanafana.
E tusa ai ma le siosiomaga faʻaoga moni a le tagata faʻatau ma manaʻoga faʻapitoa, matou te tuʻuina atu fofo sili ona faʻapolofesa e faʻaleleia atili ai le tele o le oloa, fesoʻotaʻiga ma le faiga o fetuunaiga.
O uaea fa'avevela eletise e fa'amamā ai le aisa e fa'aaoga ai le silicone o le fofo sili ona lauiloa mo le fa'amamāina o masini fa'apisinisi ma fa'aleaiga i totonu o fale. I le taimi lava e tasi, e fa'aaogaina fo'i o ni fa'avevela e tete'e atu ai i le aisa mo tapu fa'amamago ma le fa'amamāina o le vai i le pisinisi fa'amālūlū.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















