| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela mo le Fa'amamago i le Pa'u Silikoni Maualuga |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, pe fa'apitoa |
| Malosiaga | 5W/M,10W/M,20W/M,25W/M, pe fa'apitoa |
| Voltage | 110V-230V |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Umi | 0.5m, 1m, 2m, 3m, po'o le fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | o le tulaga masani e 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, mumu, pe faʻapitoa. (lanu masani e mumu) |
| Fa'amaufa'ailoga ua fa'aaogaina | ulu pa'u pe fa'a'umi'umi |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | fa'apitoa |
| Tusipasi | CE |
| Uaea fa'avevela | Uaea Nichrome po'o le CuNi |
| Temperatura Maualuga o le Luga | 200℃ |
| Temperatura o le fogāeleele maualalo | -30℃ |
| 1. Mo le Uaea Fa'avevela o le Pusa'aisa (oloa feso'ota'i), o le vaega fa'afeso'ota'i o le uaea fa'avevela ma le uaea ta'ita'i e fa'amaufa'ailogaina e le fa'amaufa'ailoga vevela o le ulu pa'u, o lenei auala e iai le aafiaga lelei e tete'e atu ai i le vai, afai e te fa'aogaina le uaea fa'avevela mo le fa'amaluluina, o le auala sili lea. E le gata i lea, o lo'o ia i matou fo'i le auala fa'amaufa'ailoga e ala i le paipa fa'aitiiti, o le a matou fa'aogaina le paipa fa'aitiiti puipui lua mo le vaega fa'afeso'ota'i, o le puipui i totonu e iai le kelu ma e iai fo'i le aafiaga e tete'e atu ai i le vai. 2. O a matou uaea fa'avevela fa'amama e leai se uaea masani, o le umi o uaea fa'avevela, le umi o uaea u'amea, le eletise ma le voltage e mafai ona fa'apitoa uma e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau. 3. E iai fo'i la matou uaea fa'avevela mo le fa'amālūlūina ma le vaega fa'apipi'i, e iai le uaea fa'avevela mo le fa'apipi'i fiberglass ma le uaea fa'avevela mo le fa'apipi'i u'amea e le gaoia ma le uaea fa'avevela mo le fa'apipi'i alumini, e mafai fo'i ona fa'apitoa uma fa'amatalaga. | |
E mafai ona fa'apitoa le umi o le uaea fa'avevela o le pa'u silicon e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, e masani lava ona 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. O le vaega e feso'ota'i ai le uaea ta'ita'i ma le uaea fa'avevela e faia i le fa'amaufa'ailoga vevela o le ulu pa'u, e masani ona fa'aaogaina i le fa'avaa o le faitoto'a o le pusaaisa po'o le fa'amaluluina o le ipu vai, ma e lelei lona a'afiaga e le susu. E mafai fo'i e le fa'avevela o le uaea fa'amalulu ona fa'aopoopoina le lalagaina o le alava tioata, lalagaina o le u'amea e le gaoia ma le lalagaina o le alumini i luga o le vaega silicon. E mafai ona fa'ateleina le tumau o le mea e fa'amaluluina ma fa'avevela ai ma puipuia ai mea ma'ai mai le tipiina. E mafai e le fa'avevela o le uaea silicon ona tatalia le vevela maualuga ma le maualalo -30-200 ℃, tete'e atu i le matua, tete'e atu i le 'aisa ma le alkali, fa'atinoga e le susu ma le tele o meatotino eletise ua fa'aogaina i uaea pa'u silicon, ma e umi atu lona ola tautua.
E sili ona talafeagai mo nofoaga malulu, o le galuega autū a le fusipa'u fa'avevela pa'u silicone o le fa'amafanafana lea o paipa vai vevela, fa'amaluluina, fa'amamago i le kiona ma isi galuega. O le uaea fa'avevela pa'u silicone e maualuga lona tete'e atu i le vevela, tete'e atu i le malulu, tete'e atu i le matua ma isi uiga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.












