| Igoa o le oloa | Fusipa Fa'avevela mo le Fa'apuna Pulu Silikoni i le Fale |
| Laʻutele o le fusipaʻu | 14mm, 20mm |
| Umi o le fusipa'u | 900mm |
| Umi o le uaea eletise | 1900mm |
| Volatge | 110V,220V,230V, po'o le fa'apitoa |
| Malosiaga | 20-25W |
| Afifi | afifiina i totonu o le polybag poʻo le pusa |
| Dimmer/thermostat | e mafai ona fa'aopoopoina |
| MOQ | 100 fasi |
| Palaka | Peretania, ISA, Euro, Ausetalia plug |
| Tusipasi | CE |
| 1. O le fusipa'u fa'avevela o le fermenter e faia i le silicone rubber e ala i le masini vevela, e tete'e maualuga i le vai ma le vevela maualuga, tete'e malulu, tete'e i le matua ma isi uiga. O la matou fa'avevela fale e lua le lautele e filifili mai ai, 14mm ma le 20mm; O le malosi o le fusipa'u fa'avevela e tusa ma le 20-25W ma e mafai ona fa'apitoa le voltage; 2. E mafai ona fa'aopoopoina le dimmer po'o le thermostat i le fusipa'u fa'avevela pia; 3. O le afifi o le fa'avevela silicone e ala i le polybag po'o le pusa; E mana'omia ona auina mai ia i matou le mamanu o le pusa e ala i le afifiina i le pusa ma o le MOQ e 500pcs | |
O le vevela o le fa'afefeteina o le uaina e masani lava e tusa ma le 25℃, ma e mana'omia ona fuafuaina le taimi o le fa'afefeteina e tusa ai ma le ituaiga ma le vevela o le uaina, e masani lava e tusa ma le 2-3 aso. A le mafai e le siosiomaga i totonu ona o'o atu i le vevela o le siosiomaga o le fa'afefeteina masani, e mafai ona fa'aoga le masini fa'avevela fa'afefeteina e fa'avevela ai le vevela o le siosiomaga e fa'afetaui ai mana'oga o le fa'afefeteina.
O le fa'avevela pa'u silicone E vaivai lelei, e mafai ona afifi sa'o i luga o le masini o lo'o fa'avevela, e lelei le fesoota'iga, ma e tutusa le fa'avevela. I le taimi o le fa'apipi'iina, e tatau ona latalata le itu va'alele pa'u silicone o le fusipa'u eletise i le pito i luga o le paipa feololo ma le tane, ma fa'amau i le lipine alumini. Ina ia fa'aitiitia le leiloa o le vevela, e tatau ona fuaina se vaega e fa'amafanafana ai le vevela i fafo atu o le fusipa'u eletise. E mafai ona punou ma afifi fa'afuase'i e tusa ai ma mana'oga, e la'ititi le avanoa, e faigofie ma vave le fa'apipi'iina, ma e iai fo'i le matafaioi o le puipuia o fa'aleagaina fa'amasini. O le fa'amafanafana autu o le fa'amafanafana pa'u silicone o le pa'u silicone, o lea e tete'e atu ai fo'i i le vevela ma fa'amafanafana lelei.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















