| Igoa o le oloa | Fa'atau Vevela 2M/3M Silicone Alavai Paipa Fa'avevela Fusipa'u |
| Meafaitino | pa'u silicon |
| Umi | 1-20M |
| Voltage | 110-240V |
| Malosiaga | 40W/M, 50W/M, pe fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Tele | 5-7mm |
| MOQ | 100 fasi |
| Lanu | paʻepaʻe poʻo le efuefu, poʻo le faʻapitoa |
| 1. O a matou fa'avevela pa'u silicone uma e iai le fa'amaoniga CE; 2. 40W/M paipa fa'avevela o la matou tulaga fa'atonuina, o lo'o ia i matou le oloa i le faleteuoloa; 3. O la matou afifi fa'avevela e tasi le fa'avevela ma le taga e tasi; 4. E le mafai ona tipiina e oe lava lenei ituaiga o masini fa'avevela. | |
A maeʻa ona galue le chiller mo sina taimi, o le a liu aisa le lau o le ili, ma o le a faʻamaluluina le laina vevela e teteʻe atu ai i le aisa, ina ia mafai ona faʻasaʻolotoina le vai ua liusuavai mai le fale teuoloa malulu e ala i le paipa faʻamamago.
Talu ai ona o le pito i luma o le paipa fa'amamago ua fa'apipi'i i le fale teuoloa malulu, e masani ona liu aisa le vai fa'ama'alili ona o le siosiomaga i lalo ifo o le 0°C, ma poloka ai le paipa fa'amamago, o lea e tatau ai ona fa'apipi'i se uaea vevela e fa'amautinoa ai e le liu aisa le vai fa'ama'alili i totonu o le paipa fa'amamago. Fa'apipi'i le uaea vevela i totonu o le paipa fa'amamago, ma fa'avevela le paipa a'o fa'ama'alili ina ia sologa lelei le tafe atu o le vai.
1. PUIPUIGA O PAIPA MAI LE AISA: o le fusipa fa'avevela o le paipa fa'amamago e tausia ai le vai i le vevela o le siosiomaga e maualalo ifo i le -40 ℃, o se uaea fa'avevela e 5mmx8mm le lautele ma le 1 mita le umi
2. FA'AMAMALU E LE SUSU: O le vevela maualuga o le uaea e 70℃, lea e le fa'aleagaina ai le paipa; E le gata i lea, e matua le susu atoa ma e lua ona fa'amamalu, ina ia e saogalemu ai i le taimi e fa'aaogaina ai.
3. MALŪ MA FAIGOFIE ONA FA'APIPII: o le fa'avevela fa'amamago e fa'amamā ai le vai ua mamanuina i le tino e tasi, e umi lona ola ma faigofie ona fa'aoga, fa'apipi'i ma fa'aaoga. E le gata i lea, e mafai ona fa'aaogaina fa'atasi ma se thermostat e pulea ai le vevela o le fa'avevela pe a mana'omia.
4. LELEI MAUALUGA MA VAVE: E mafai e le eletise ona faʻatupuina le malosi o le vevela, faʻasalalau tuusaʻo le vevela, e mafai ona faʻavevela le lelei o le vevela i se taimi puʻupuʻu e ausia ai le aafiaga.
5. MO PAIPA PALASITIKA MA U'AMEA: o le fa'avevela o le paipa vai e puipui ai paipa vai palasitika po'o paipa u'amea mo pisinisi ma fale mai le aisa i masina malulu o le taumalulu (e aofia ai le RV, paipa e ulufale ai, alavai, paipa fa'atafe, pama mai le aisa, ma isi mea fa'apena)
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.














