Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Immersion Flange mo le Tanka Vai |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leFa'avevela Fa'asusu Vai PaipaO meafaitino o loʻo ia i matou le uʻamea e le gaoia 201 ma le uʻamea e le gaoia 304, ma le elemene faʻavevela faʻatofu mo le tele o le flange o le tane vai e lua faʻataʻitaʻiga, o le tasi o le DN40 ma le isi o le DN50. O le umi o le paipa e mafai ona faia mai le 200-600mm, o le mana e mafai ona faʻapitoa e pei ona manaʻomia. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O lepaipa fa'avevela fa'atofuina o le tane vaie fa'aaogaina mo le fa'avevela o le vai ma le fa'amafanafana i totonu o le tino o le tane.fa'avevela vai fa'atofuinae iai uiga o le saogalemu e aunoa ma le tafe, faigofie ona faʻapipiʻi, laʻititi le tele, maualuga le lelei o le vevela, vave le faʻavevela, malosi lelei faʻainisinia, umi le ola tautua, ma le saoasaoa maualalo o le gaosiga o le vai ma le mamanu maualalo o le avega o luga. Afai e te le o mautinoa e uiga i le malosiaga e faʻaaoga, e mafai ona e faʻafesoʻotaʻi matou e aunoa ma se totogi e fesoasoani ia te oe e iloilo ma mamanuina le malosiaga, tuʻuina atu ata o le tele o le CAD, ma mulimulitaʻi ma le faʻaeteete i le voltage faʻatulagaina mo le faʻaaogaina ma le saʻo o uaea.
Ituaiga o Oloa ma le Fa'apipi'iina
Ituaiga ma le fa'apipi'iina opaipa fa'avevela o le tane vai
1. fa'amau fa'apipi'i:ituaiga tootoo sa'o, ituaiga U, foliga faapitoa.
Fa'apipi'iina:nati, fa'avae fa'amau
2.sikuliu (ituaiga nati hexagon):U e tasi, U e tele,
Fa'apipi'iina:mama fafine, fa'avae mautu
3.fa'alava:U e tasi, U e tele, U faalua, ma isi,
Fa'apipi'iina:puimanava flange fafine
4. mea e mafai ona fa'asusu i lalo:ulu pa'u mamafa, fa'amaufa'ailogaina atoa le u'amea,
Fa'apipi'iina:fa'afufui sa'o i totonu o le vai.
Fa'aaogaina o le Oloa
Paipa fa'avevela eletise mo le tane vaie masani ona faʻaaogaina i le taualuga o faletalimalo, fale ma fale gaosimea ma tane vai i totonu o faletaele, tane vai vailaʻau, tane fesoasoani, vai paipa ma le ausa, masini e faʻasalalau ai le vai i le fale eletise, faʻavevela vaitaele, tane tele e fesuiaʻi ai le vevela, vai i lalo o le eleele, faʻaumatia poʻo le faʻamamaina o le faʻavevela o le vaitaele, fagu vailaʻau laiti, faʻataʻitaʻiga ma suʻesuʻega faʻasaienisi, faʻavevela muamua o masini masini ma le faʻavevela o le faʻavevela.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














