| Igoa o le oloa | Pusaaisa Indesit mo le Fa'amamāina o le Foil Alumini 70W C00851066 |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | C00851066 |
| Malosiaga | 70W |
| Tele | tulaga masani |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| MOQ | 200 fasi |
| Fa'aaoga | fa'avevela pepa alumini |
| Meafaitino | pepa alumini + uaea fa'avevela PVC |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE |
| E mafai ona fa'apitoa le JW heater i le alumini pepa fa'avevela e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, e mafai ona e auina mai ia i matou le ata po'o le fa'ata'ita'iga a'o le'i faia se su'esu'ega. E mafai e le matou 'au fa'atekinolosi ona faia ni fa'avevela e tusa ai ma ou mana'oga. | |
O le fa'avevela fa'amamago pepa alumini e tele lava ina faia i le lipine itu lua vevela maualuga, fa'avevela silicone ma le pepa pepa alumini. O le pepa alumini e fa'apipi'i i le tasi itu o le lipine itu lua vevela maualuga, ma o le uaea fa'avevela silicone e fa'atulaga i le va o le lipine itu lua vevela maualuga ma le pepa alumini ma fa'atulaga i le foliga S po'o le foliga li'o. O pito e lua o le uaea fa'avevela silicone e tu'uina atu i ai se fa'amau feso'ota'iga/'ofu silicone, ma o fa'amau feso'ota'iga ta'itasi/'ofu silicone e fa'atulaga i le va o le lipine itu lua vevela maualuga ma le pepa alumini. O le fa'amau fa'avevela pepa alumini e iai ona aafiaga lelei nei: faiga faigofie, fa'avevela tutusa, lelei le fa'avevela, sefeina o le malosi, maualuga le saogalemu, taugofie, faigofie ona fa'apipi'i, e mafai ona fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'aoga.
E mafai fo'i ona ta'ua le ipu fa'avevela pepa alumini o le fa'avevela pepa alumini po'o le vaega fa'avevela pepa alumini, lea e tele lava ina faia i pepa pepa alumini, lipine itu lua vevela maualuga, uaea fa'avevela eletise u'amea ma ie fa'amamago pa'u silicone, ma e iai uiga o le fa'avevela vave, vevela tutusa, lelei tele o le vevela ma faigofie ona fa'apipi'i. O le tapula'a o le vevela o le pad fa'avevela pepa alumini e 150 ° C, o se ituaiga oloa fa'avevela eletise, e masani ona fa'avevela le vevela i le va o le -30 ° C ma le 130 ° C. E mafai ona pulea fa'apitoa le vevela o le fa'avevela, ma o auala e pulea ai e fa'apea: puleaina o tapula'a o le vevela, puleaina o le lagona o le vevela ma le puleaina faifai pea o le vevela. I totonu o ia mea, o le auala e pulea ai tapula'a o le vevela ma le auala e pulea ai le lagona o le vevela e sili atu ona talafeagai mo le fa'aogaina, ma o ia oloa o le a nofoia le tusa ma le 95% o le sea maketi o papa fa'avevela pepa alumini.
O fa'avevela pepa alumini o se elemene fa'avevela lelei mo le mamanuina o fa'avevela ma mea e fa'amafanafana ai luga e maualalo ma feololo le vevela, ma e mafai ona fa'aaogaina lautele i masini ma meafaigaluega mo fale, alamanuia ma pisinisi, e pei o masini fa'amago eletise, incubator, potu e fa'amafanafana ai le vevela, toasters, ogaumu araisa, ogaumu eletise, laulau fa'avevela eletise, aluga ta'avale, fusi mamafa eletise, meafaigaluega tausiga fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena. O le ipu fa'avevela pepa alumini e fa'aaogaina o se vaega autu o meafaigaluega fa'avevela.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













