| Meafaitino | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Voltage | 110-480V |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, ma isi. |
| Malosiaga | 200W-3500W |
| Umi o le Paipa | 200mm-6500mm |
| Umi o le Uaea Ta'ita'i | 100-2500mm |
| Foliga | Sa'o, U, W, pe Fa'apitoa |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | 6,3 Fa'aofi, Poloka Tāne/Fafine, ma isi. |
O paipa alumini e iai le gafatia sili ona lelei e fa'afesuia'i ai foliga, e mafai ona punou i ni foliga faigata, ma e talafeagai mo le tele o ituaiga avanoa. E le gata i lea, o paipa alumini e iai le faatinoga mata'ina o le fa'avevela, lea e fa'aleleia atili ai le fa'amaluluina ma le fa'avevela. E masani ona fa'aaogaina e fa'amalulu ma fa'atumauina ai le vevela mo pusaaisa, pusaaisa, ma isi masini eletise. E mafai ona mana'omia mo mana'oga o le vevela ma le saoasaoa vave i luga o le vevela ma le tutusa, saogalemu, e ala i le thermostat, le malosi o le eletise, mea e fa'avevela ai, ki o le vevela, ma tulaga fa'asalalauina o le vevela, aemaise lava mo le aveeseina o le aisa mai pusaaisa, aveeseina o mea'ai fa'a'aisa, ma isi masini fa'avevela eletise.
1. Auina mai ia i matou ni galuega taulima po'o ni fa'ata'ita'iga muamua.
2. A maeʻa lena, matou te faia se faʻataʻitaʻiga mo oe e te toe iloilo.
3. O le a ou imeli atu ia te oe tau ma faʻataʻitaʻiga o le faʻataʻitaʻiga.
4. Amata le gaosiga pe a uma ona e fa'amautu tau ma fa'amatalaga fa'ata'ita'i uma.
5. Auina atu e ala i le vave, ea, poʻo le sami.













