Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fa'avevela o le Pad Seramika Infrared |
| Meafaitino | Seramika |
| Voltage | 12V-480V, e mafai ona fa'apitoaina |
| Wattage | 125-1500W pe fa'apitoa |
| Foliga | Mafolafola/Pi'o/Polo |
| Elemene uaea e tete'e | Ni-Cr po'o le FeCr |
| Vaega aoga o le galu | 2 i le 10 um |
| O le umi masani o le fa'agaoioiga | E oo atu i le 20,000 itula e fuafua i tulaga |
| Thermocouple i totonu | Ituaiga K po'o le J |
| Fa'aaoga | Fa'avevela Seramika Infrared |
| Nofoaga malulu | Fa'alagolago i le umi ma le lautele 5-25mm |
| Mamao fautuaina o le fa'asalalauina o le radiation | 100mm i le 200mm |
| Afifi | tasi le masini fa'avevela ma le tasi le pusa |
| Lanu | uliuli, pa'epa'e, samasama |
| O le tele masani o le Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Fa'atasi ai ma le K po'o le J ituaiga Thermocouple | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le Infrared Ceramic Pad Heater e fa'apala e ala i le faiga o le fa'a'ofuina o le seramika, lea e iloga i le tino fa'avevela manifinifi tele. Pe a fa'atusatusa i isi fa'asologa o radiators plate a Elatein, o le maualuga o le FSF e fa'aitiitia pe tusa ma le 45%, lea e sefe ai le tele o avanoa e fa'apipi'i ai ma e talafeagai mo suiga o masini.
O le maualuga o le vevela o le fa'agaoioiga o le Infrared Ceramic Pad Heater e 720 ℃, o le maualuga o le averesi o le malosi fa'avevela o le fogaeleele e 64KW/m², e 4 fa'amatalaga ma lapopo'a e filifili mai ai, ma e amata mai le 60W i le 1000W le malosi fa'avevela.
Fa'amatalaga o le Oloa
Ipu fa'avevela seramika infraredfausaga: o le ipu fa'avevela eletise seramika e faia i le vaega valivali maualuga le radiation, o le seramika e lelei le fa'atinoga o le te'i vevela e fai ma matrix, ma o le uaea fa'avevela eletise maualuga e fa'apipi'i i le taimi e tasi. O a latou fa'atulagaga e fa'apea:
1. Matrix: e faia i mea seramika ma le te'i vevela lelei;
2. Fa'avevela: faia i le uaea u'amea nickel-chromium maualuga le lelei;
3. Vaega vali: E faia i mea mata o le uʻamea oxide ma le lelei o le faʻatinoga o le faʻasalalauina ma tuʻu ai ni faʻaopoopoga talafeagai e faʻaleleia atili ai le malosi o le faʻasalalauina ma faʻaleleia atili ai le fetuʻunaʻi o le vali.
Fa'aoga o Oloa
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












