| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela mo le Falai Loloto mo le Fa'avevela Tubular |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi paipa fa'avevela loloto fa'apolofesa, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina paipa fa'avevela eletise fa'apitoa.E mafai fo'i ona fa'apitoa le mana o le elemene fa'avevela o le fryer e tusa ai ma mana'oga. O le ulu o le paipa matou te masani ona fa'aogaina le flange, o mea o le flange e iai a matou u'amea e le gaoia po'o le kopa. | |
O elemene fa'avevela tubular o le Deep Fryer ua mamanuina fa'apitoa i foliga eseese e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau mo le fa'atofuina sa'o i vai e pei o le vai, suau'u, vaila'au fa'amama ma vaila'au fa'agasolo, mea ua liusuavai fa'apea fo'i ma le ea ma kesi. O fa'avevela tubular e gaosia e fa'aaoga ai mea e ufiufi ai u'amea e le gaoia ma e tele fo'i ituaiga o sitaili fa'amutaina e maua. O le fa'amafanafanaga o le Magnesium e ofoina atu ai le tele o le fesiitaiga o le vevela. E mafai ona fa'aogaina fa'avevela tubular i so'o se fa'aoga. E mafai ona fa'apipi'i le tubular sa'o i totonu o ala ua uma ona fa'amama mo le fesiitaiga o le vevela ma o le tubular ua fausia e maua ai le vevela tutusa i so'o se ituaiga fa'aoga fa'apitoa.
Fa'aaogaina le elemene fa'avevela paipa foliga U, e tusa ai ma le tulaga fa'atulagaina o auala eseese, ma le mana'oga o le eletise e fa'apipi'i i totonu o le atigi flange. Fa'aofi le elemene eletise i totonu o le mea e mana'omia ona fa'avevela, o le a tele le vevela o le a maua pe a galue elemene fa'avevela, ona fa'asolo lea i le auala fa'avevela mo le fa'ateleina o le vevela ma fa'afetaui ai mana'oga fa'atekonolosi.
1. Matou te ofoina atu faʻataʻitaʻiga masani faʻapea foʻi ma faʻataʻitaʻiga faʻapitoa
2. Matou te ofoina atu ni lautele eseese o paipa e pei o le 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7mm, ma isi mea faapena.
3. Matou te ofoina atu mea eseese mo le ufi. E mafai ona maua i mea eseese e pei o le Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Kopa ma le Titanium.
4. Matou te ofoina atu foliga eseese e pei ona manaʻomia e tagata faʻatau: faʻavevela faʻatofu ma le flange poʻo le vili, faʻavevela faʻamaonia pa
5. E maua filifiliga eseese mo le terminal
6. E maua foliga ma lapopo'a eseese
7. Tumau ma umi atu lona ola
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














