| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela mo le Falai Loloto Suau'u |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le fa'avevela JINGWEI o le tagata tomai faapitoaelemene fa'avevela o le falai lolotogaosi oloa, e silia ma le 25 tausaga o matou i luga o le paipa fa'avevela eletise ua fa'apitoa.E mafai fo'i ona fa'apitoa le mana o le elemene fa'avevela o le fryer e tusa ai ma mana'oga. O le ulu o le paipa matou te masani ona fa'aogaina le flange, o mea o le flange e iai a matou u'amea e le gaoia po'o le kopa. O leelemene fa'avevela o le falai suāu'uE masani ona faʻaaogaina i falai loloto (deep fryer), e mafai ona faia le lautele o le paipa i le 6.5mm poʻo le 8.0mm, ma e mafai ona faʻapitoa le tele ma le foliga o le fryer tubular heater e tusa ai ma manaʻoga o tagata o tausia. | |
Elemene fa'avevela o le falai lolotoo se elemene fa'avevela eletise e fa'aaogaina mo le fa'avevela o masini falai loloto, e masani ona faia i u'amea e le gaoia ma mea e fa'a'okesaita i le vevela maualuga, fa'atasi ai ma le uiga maualuga ma le umi o le ola. O nei elemene fa'avevela ua mamanuina e tu'uina atu ai ni aafiaga fa'avevela mautu ma lelei e fa'afetaui ai mana'oga o le gaosiga o mea'ai falai loloto.
1. Meafaitino:O mea masani e aofia ai le uʻamea e le gaoia le 304 ma le uʻamea e le gaoia le 316L, e teteʻe lelei i le ele ma malosi i le vevela maualuga ma e talafeagai mo le faʻaaogaina i siosiomaga e gaosia ai meaʻai.
2. Voltage ma le malosiaga:E masani lava ona 220V le voltage, ma o le malosiaga e 2.0 ~ 3.5KW, lea e mafai ona fetuʻunaʻi e tusa ai ma manaʻoga patino.
3. Lapoa o le paipa:O le lautele o paipa e aofia ai le φ8 ma le φ6.5, ma isi, e fa'afetaui ai mana'oga o falai loloto e tu i luga o le laulau ma le fola.
4. Talosaga:E faʻaaogaina masani mo le faʻavevela o falai gaʻo loloto, faʻavevela le suāuu e ala i le vevela e mafua mai i le elemene faʻavevela e faʻafetaui ai manaʻoga o le vevela mo le falaiina o meaʻai.
5. Auaunaga fa'apitoa: Paipa fa'avevela mo le falai suāuuE mafai ona fa'apitoa fa'amatalaga ma lapopo'a e fetaui ma mana'oga o mamanu eseese o masini falai loloto ma le gaosiga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














