| Igoa o le oloa | Paipa Fa'avevela mo le Falai Loloto Suau'u |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi oloa fa'apolofesa o le Oil Deep Fryer Heating Tube, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina le paipa fa'avevela eletise ua fa'apitoa.E mafai fo'i ona fa'apitoa le mana o le elemene fa'avevela o le fryer e tusa ai ma mana'oga. O le ulu o le paipa matou te masani ona fa'aogaina le flange, o mea o le flange e iai a matou u'amea e le gaoia po'o le kopa. | |
O le paipa fa'avevela o le deep oil fryer o se vaega taua i totonu o le boiler po'o le ogaumu, ma o se vaega taua o le liua o le malosiaga eletise i le malosiaga vevela. O lana matafaioi autū o le fa'avevela lea o le apa fa'asuau'u, ina ia o'o atu le vevela o le suāu'u i le vevela mana'omia. O se paipa eletise, e masani ona faia i mea u'amea, e fa'avevela i se eletise e si'itia ai le vevela o le suāu'u i totonu o le apa falai i le vevela e mana'omia mo le falaiina o mea'ai.
1. Paipa fa'avevela u'amea e le gaoia
O le paipa fa'avevela o le u'amea u'amea e le gaoia e tete'e lelei i le 'ele ma le malosi i le vevela maualuga, o lea e umi ai lona ola tautua ma e talafeagai mo siosiomaga faigaluega fa'apitoa.
2. Paipa fa'avevela o le tungsten fryer
O le paipa fa'avevela o le tungsten fryer e lelei le fa'avevela eletise, o lea e maualuga ai lona saoasaoa fa'avevela ma le mautu o le vevela, e mafai ona vave fa'avevela le apa suau'u ma tausia le mautu o le vevela o le suau'u, e talafeagai mo le siosiomaga faigaluega fa'avevela maualuga.
3. Paipa fa'avevela o le falai nickel-chromium
O le paipa fa'avevela o le nickel-chromium alloy fryer e malosi le tete'e atu i le oxidation ma le ele, e lelei le malosi ma le conductivity i le vevela maualuga, ma e mafai ona fa'aoga i siosiomaga fa'avevela eseese.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














