| Igoa o le oloa | Palu Suau'u mo le Fa'avevela Silikoni ma le Pulea o le Vevela |
| Voltage | 12V-380V |
| Malosiaga | fa'apitoa |
| Tete'e i le puipuiga mai le vevela | ≥5MΩ |
| Avega o le Luga | ≤1.0W/cm2 |
| Vevela Maualuga | 250ºC |
| Vevela o le si'osi'omaga | -60°C ~ +250°C |
| Foliga | fa'apitoa |
| Tele | fa'apitoa |
| Kelu 3M | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Tusipasi | CE |
| Uaea ta'ita'i | pa'u silicone, uaea pa'u'ū teflon insulated. |
| 1. E silia ma le 20 tausaga o le Jingwei Heater i le fa'atulagaina o le heater, o le silicone rubber heater e aofia ai le heating pad, silicone heating belt, silione heating wire ma le drainage heater. E mafai ona fa'atulagaina fa'amatalaga o le heater e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'atau. 2. O le Oil Drum Silicone Rubber Heater e faia mo le silicone rubber, o le silicone rubber e iai ona lelei o le tete'e atu i le vevela maualuga, lelei le vaivai, malosi le fa'amafanafana eletise ma le umi o le ola tautua, ma isi mea fa'apena. E mafai ona faʻapitoaina faʻamatalaga o le ogaumu faʻavevela e pei o le laulau e faʻaaogaina e le tagata faʻatau, o le tele masani o loʻo ia i matou le 250 * 1740mm, 200 * 860mm, 125 * 1740mm ma le 150 * 1740mm. 3. O le auala e faʻapipiʻi ai le faʻavevela o le talipalau silicone o le tautotogo, e filifilia e se tasi le Velcro mo le faʻapipiʻiina. 4. E mafai ona fa'aopoopoina le pulea o le vevela i le silicone rubber heating pad (pulea o le vevela numera po'o le pulea o le vevela tusi lesona) | |
O le fa'avevela o le tane suāuu o se ituaiga o le silicone heating pad. Fa'aaogaina le vaivai ma le gaugau o le silicone heating fat, o le u'amea e fa'amau i pu ua teuina i itu uma e lua o le fa'avevela, ma o le tino o le paelo, paipa ma le tino o le tane e fa'amauina i se spring. Faigofie ma vave ona fa'apipi'i. E mafai ona fa'alatalata le silicone rubber heating plate i le vaega vevela e ala i le fa'amalosi o le spring, fa'avevela vave ma maualuga le lelei o le vevela. O le fusipa'u fa'avevela o le tane suāuu e fa'avevela ina ia faigofie ona aveese le vai ma mea ua fa'ama'a'a i totonu o le paelo, e pei o le kelu, kelu, asphalt, vali, paraffin, suāuu ma mea mata eseese o le resin i totonu o le tino o le paelo, lea e fa'avevela ina ia pa'u tutusa lona mafiafia ma fa'aitiitia le malosi o le pamu. O le mea lea, e le afaina le masini i le vaitau ma e mafai ona fa'aaogaina i le tausaga atoa. O lo'o fa'apipi'i se sensor i luga o le fusipa'u fa'avevela o le paelo e pulea sa'o ai le vevela e ala i le fa'atonutonuina o le vevela.
O le fa'avevela o le talipalau silicone e fa'aaogaina mo le fa'avevela, fa'amau ma le fa'amafanafanaina o masini o le talipalau e pei o le tane, paipa ma isi mea fa'apena. E mafai ona milo sa'o i luga o le vaega ua fa'avevela mo le faigofie ona fa'apipi'i ma le tatala. E matua'i talafeagai lava mo le fa'ata'ape'apeina o le paraffin wax, e puipuia ai le fa'atupuina o le wax i mea suau'u i le taumalulu. O le vevela o le pito i luga o le fa'avevela e 150 tikeri Celsius pe a tautau i le ea filemu i le 20 tikeri Celsius. O le vevela o le fa'avevela e fesuisuia'i e fa'atatau i le meafaitino ma le foliga o le mea o lo'o fa'avevela.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Fa'amatalaga fa'afeso'ota'i:
Email: info@benoelectric.com
WhatsApp: +86 15268490327









