| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Falai Suau'u |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi paipa fa'avevela loloto fa'apolofesa, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina paipa fa'avevela eletise fa'apitoa.E mafai fo'i ona fa'apitoa le mana o le elemene fa'avevela o le fryer e tusa ai ma mana'oga. O le ulu o le paipa matou te masani ona fa'aogaina le flange, o mea o le flange e iai a matou u'amea e le gaoia po'o le kopa. | |
O leelemene fa'avevela o le falai suāu'uO le paipa u'amea e le gaoia e pei o le atigi, ma o le uaea eletise eletise fa'asolosolo (nickel chromium, iron chromium alloy) e tufatufa tutusa i le ogatotonu o le paipa. O le avanoa e fa'atumuina i le magnesia ma lelei le fa'amafanafana ma le fa'avevela, ma o pito e lua o le paipa e fa'amaufa'ailogaina i le silica gel po'o le seramika. O le paipa fa'avevela eletise u'amea e le gaoia o se vaega eletise fa'apitoa e liua ai le malosi eletise i le malosi vevela, ona o lona maualuga o le lelei o le vevela, faigofie ona fa'aoga, faigofie ona fa'apipi'i, e leai se fa'aleagaina, e fa'aaogaina lautele i le tele o taimi fa'avevela, i totonu o le paila falai eletise e sili atu ona fa'aaogaina. O le umi o le auaunaga o paipa eletise u'amea e matua umi lava, ma o le olaga masani o le auaunaga e sili atu i le 10,000 itula.
Ogaumu eletise (ogaumu vai pupuna eletise, ogaumu vai vevela eletise, ogaumu fa'avevela eletise, ogaumu ta'ele eletise, ogaumu ausa eletise, ma isi mea fa'apena), ogaumu eletise, meafaigaluega vaila'au, mea e fausia ai palasitika ma mea e fesoasoani ai, masini e fausia ai masini lolomi vevela, masini sikaleti, masini fa'amaufa'ailoga vave, masini vaila'au, meafaigaluega sauna, ogaumu vai eletise, meafaigaluega umukuka, mea e fa'amama ai alamanuia, ea malulu fa'apisinisi ma mea e fa'aaoga ai vai inu, meafaigaluega malosi o le la, meafaigaluega ulo eletise pa, meafaigaluega otometi eletise fa'asolo peau, semiconductor eutectic welding, fa'avevela ala fa'aulu ma tui e le o se tamo'e, palasitika, mea'ai, foma'i, ie, suau'u, masini, fa'apipi'i eletise, afifiina ma isi vaega lagolago o masini fa'avevela.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














