| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Ogaumu Saina Sapalai o le Tuber Heater |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Meafaitino | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | fa'apitoa |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE / CQC |
| O le JlNGWEl heater o se kamupani Saina e tu'uina atu le Tuber Heater, e mafai ona fetu'una'i le elemeni fa'avevela o le ogaumu e pei o au ata tusi po'o mana'oga, e mafai ona filifilia le mea e fai ai le paipa e pei o le u'amea e le gaoia 304 po'o le SS32l, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fetu'una'i le foliga ma le tele o le elemeni fa'avevela o le ogaumu, e mafai ona e lafo mai ia i matou le ata tusi po'o le ata (e mana'omia le tele o lo'o fa'aalia i le ata), e mafai fo'i ona matou faia tutusa. O le voltage o le elemeni fa'avevela o le ogaumu e tusa ma le 110V, 115V, 120V, 220V po'o le 230V, filifili le voltage sa'o e tusa ai ma le nofoaga e te fa'aogaina ai, o le MOQ o la matou ogaumu fa'avevela e le itiiti ifo i le 120pcs, o le aofa'i tele o le a taugofie ai le tau. | |
O le elemeni fa'avevela o le ogaumu o se masini fa'avevela e maua i totonu o se ogaumu eletise. E pei lava o se elemeni fa'apalaoa, o le elemeni fa'avevela o le ogaumu kesi e liua ai le eletise i le vevela, ma le eletise e tafe atu i le elemeni tao mo le ogaumu. O le filifiliga sili ona lelei o le elemeni fa'avevela o le ogaumu kesi e fai i le u'amea e le gaoia aua e umi ma mautu pe a fa'avevela. O le Elemeni Fa'avevela mo le Hotpoint Stove ua fa'apipi'iina i se ki e puipuia ai le vevela tele po'o se masini e iloa ai le vevela. O le elemeni fa'avevela mo le ogaumu e lelei lona fa'atinoina o le fa'asa'olotoina o le vevela ma le maualuga o le fa'aogaina o le vevela.
1. E tele filifiliga eseese mo le terminal e maua
2. Matou te ofoina atu faʻataʻitaʻiga masani faʻapea foʻi ma faʻataʻitaʻiga faʻapitoa
3. Tumau ma e umi atu lona ola
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













