| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu mo le Toaster |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Mea fa'aputu | Apa siliva |
| Tele | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| E mafai ona fa'apitoa le foliga ma le tele o le elemene fa'avevela o le ogaumu tao falaoa e pei o le fa'ata'ita'iga po'o le ata. O le lautele o le paipa fa'avevela o le ogaumu e 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm ma isi mea fa'apena. O le mea e masani ona fai ai le paipa o le u'amea e le gaoia 304. Afai e te mana'omia isi mea, fa'amolemole ta'u mai ia i matou muamua. | |
O le elemene fa'avevela o le ogaumu i totonu o le ogaumu eletise o lo'o i totonu o le masini. E tutusa le galuega a le elemene fa'avevela o le ogaumu kesi ma le elemene fa'avevela o le toaster i le liua o le eletise e ui atu i le elemene tao mo le ogaumu i le vevela. O le elemene fa'avevela o le ogaumu u'amea e le gaoia o le filifiliga sili lea ona e malosi ma tumau i le taimi e fa'avevela ai. Elemene Fa'avevela Hotpoint O le ogaumu e iai se masini e iloa ai le vevela po'o se ki e puipuia ai le vevela tele. E lelei le fa'agaoioia o elemene fa'avevela o le ogaumu i le fa'aitiitia o le vevela ma e lelei tele le fa'aogaina o le vevela.
O le pisinisi eletise e faʻaaogaina tele elemene faʻavevela o le ogaumu uʻamea e le gaoia mo le ufiufiina i le vacuum, tao falaoa, faʻamalūlūina, faʻamafanafana, vali vali, faʻavevela o le ogaumu, faʻavevela i le ea ma isi kesi, faʻavevela i le thermoforming, togafitiga i le vevela, ma le faʻavevela o masini e faʻamago ai.
E mafai ona fa'aaogaina ni mamanu eseese i le taimi o le gaosiga e maua ai ni foliga eseese o paipa fa'avevela ogaumu e mafai ona fa'amalieina ai mana'oga fa'apitoa ma filifiliga a tagata fa'atau. Lagona le saoloto e fa'apitoa pe a mana'omia!
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













