Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Kamupani Gaosi Mea Fa'avevela e le U'amea e Fai ai le Ogaumu |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| Meafaitino | uʻamea e le gaoia 304, poʻo se faʻapitoa. |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Ogaumu |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Foliga | fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O leelemene fa'avevela o le ogaumue fa'aaogaina mo le microwave, ogaumu, ma le grill eletise. E mafai ona fa'apitoa le foliga o le ogaumu fa'avevela e pei o ata tusi po'o fa'ata'ita'iga a le tagata fa'atau. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm, 8.0mm po'o le 10.7mm. O le JINGWEI HEATER o le fale gaosi paipa fa'avevela fa'apolofesa, o le voltage ma le mana oelemene fa'avevela o le ogaumue mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. Ma e mafai ona fa'amafanafana le paipa o le elemene fa'avevela o le ogaumu, o le lanu o le paipa o le a lanumeamata pogisa pe a uma ona fa'amafanafana. E tele a matou ituaiga o fa'ata'ita'iga o le terminal, afai e te mana'omia le fa'aopoopoina o le terminal, e tatau ona e auina mai ia i matou le numera fa'ata'ita'i muamua. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le paipa fa'avevela o le ogaumu e fa'avasegaina o se paipa fa'avevela e mu mago. O se paipa fa'avevela eletise e fa'aalia i le ea ma mu mago e ta'ua o le paipa fa'avevela eletise e mu mago. O le elemene fa'avevela o le ogaumu e aofia ai se uaea fa'avevela i totonu, fa'atasi ai ma le pauta MgO ua suia e fa'amafanafana ai le vaega ogatotonu ma tu'uina atu le vevela fa'amalosi. Matou te matauina soo o le paipa fa'avevela o le ogaumu e lanumeamata pogisa nai lo le palapala pe efuefu ona o le pito i fafo o le paipa fa'avevela e faia i le u'amea e le gaoia lanumeamata pogisa ua uma ona togafitia lanumeamata.
Fa'amatalaga o le Oloa
1. Tete'e i le vevela maualuga:E mafai e Elemene Fa'avevela o le Ogaumu Tubular ona tatalia le vevela e o'o atu i le 1400℃, ma talafeagai ai mo le tele o fa'aoga fa'apisinisi.
2. Fa'avevela vave:O elemene fa'avevela o le ogaumu paipa e maualuga le watt e mafai ai ona vave fa'avevela, fa'aitiitia ai le taimi e fa'avevela ai ma fa'ateleina ai le lelei.
3.Tumau:O Elemene Fa'avevela o le Ogaumu Tubular e faia i mea e sili ona lelei e maua ai le tumau lelei ma le tete'e atu i le 'ele ma le fa'aleagaina o le tino.
4. E mafai ona fetu'una'i:E mafai ona faia nei elemene fa'avevela o le ogaumu ina ia fetaui ma ni fa'aoga fa'apitoa, fa'atasi ai ma filifiliga mo lapopo'a eseese, foliga, ma watts e maua.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














