Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela o le Pusa'aisa mo le Fa'amamāina o le PVC |
| Mea e Fa'amama ai le Ea | PVC |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | uaea fa'avevela fa'amamā |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O leUaea Fa'avevela o le Pusa'aisaO le mea e fa'amafanafana ai e faia i le PVC, o le umi ma le voltage/malosiaga e mafai ona fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'atau, e mafai ona e filifilia le uaea fa'avevela pvc tusipasi UL, o le afifi e tasi le fa'avevela ma le taga e tasi. O le uaea ta'ita'i e mafai ona filifilia mai le uaea silicone po'o le uaea 18AWG/20AWG/22AWG. O lefa'avevela uaea fa'amamagoO le vaega fa'avevela ma le uaea feso'ota'i e fa'aaogaina mo le paipa fa'aitiiti puipui e lua. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
Uaea fa'avevela PVCE maualuga le tete'e atu i le vevela, vave le si'itia o le vevela, umi le ola, mautu le tete'e atu, la'ititi le eseesega o le malosi, tutusa le mamao pe a uma ona tosoina, lamolemole le laualuga, e fa'aaogaina lautele i ogaumu fa'apisinisi, masini fa'avevela ma ea malulu, ogaumu eseese, paipa fa'avevela eletise ma masini fa'aoga fale. E mafai ona mamanuina ma gaosia le tele o ogaumu fa'apisinisi ma ogaumu sivili e le masani ai e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'aoga. O le uaea fa'avevela eletise o se masini puipuia e fa'atapula'aina ai le voltage. Fa'aaogaina uiga e le laina o le varistor, pe a tupu le overvoltage i le va o pou e lua o le varistor, e mafai e le varistor ona fa'apipi'i le voltage i se tau voltage tumau, ina ia ausia ai le puipuiga o le post-circuit.
Fa'amanuiaga o le Oloa
1, Uaea fa'avevela PVCe faigofie le fausaga, e tutusa le faʻasalalauina o le vevela, faigofie ona faʻapipiʻi ma faʻaaoga.
2, Uaea fa'avevela PVCE fa'aaogaina le vaega e puipuia ai le vevela mai le PVC. O le uaea eletise ua fa'apipi'iina i totonu o le laulau fa'avevela eletise mo le fa'amaufa'ailogaina o le fa'avevela. E leai se afi tatala pe a fa'avevela, leai se manogi leaga, saogalemu lelei. E talafeagai mo le tele o siosiomaga faigaluega.
3. Fa'avevela uaea fa'amama PVCE tele ona lelei, o lea e faʻaaogaina lautele ai i le gaosiga ma le olaga. Mai le faʻavevela masani o le fola, le ulo eletise, i le fale suʻesuʻe e faʻatumauina ai le vevela o le siosiomaga faʻataʻitaʻi, e le mafai ona vavaeʻeseina mai le faʻaaogaina o ipu faʻavevela eletise. I le taimi nei, o laina vevela PVC ua faʻaaogaina lautele i alamanuia, faʻatoʻaga, sivili, puipuiga o le atunuʻu, saienisi ma tekinolosi, fomaʻi ma isi matāʻupu.
4. O mea fa'avevela oUaea fa'avevela PVC e fa'amamā ai le aisao le uaea eletise fa'avevela, ma o lana mataupu fa'avae e matua faigofie lava, o le aafiaga autu lea o le fa'avevela eletise. A galue le laulau fa'avevela eletise, e ui atu le eletise i le uaea eletise fa'avevela, lea e fa'atupuina ai le vevela, liua le malosiaga eletise i le malosiaga vevela, ma fa'atautaia i le atigi.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














