| Igoa o le oloa | Vaega Fa'apipi'i Pusa'aisa #218169802 Fa'avevela Fa'amamago Paipa |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥100MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥20MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Voltage | 110V |
| Fa'aesea o le malosi | -5%~ +10% |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Fa'ata'ita'iga Termianl | siaki le ata |
| Afifi | tasi le masini fa'avevela ma le tasi le pusa |
| Aofa'i o le pusa pepa | 100 fasi |
| Fa'amaoniga | CQC/CE |
| O le fa'apotopotoga o le Tubular Defrost Heater (numera o le vaega 218169802) e mo pusaaisa. E silia ma le 20 tausaga o le poto masani o le JINGWEI heater i tulaga masani o le heater, e tele lava ina gaosia paipa fa'amafanafana e fa'amama ai le aisa, heater ogaumu, heater vai, heater alumini pepa alumini, heater paipa alumini, ipu fa'amafanafana alumini ma le heater silicone rubber. | |
O le fa'avevela fa'amamā paipa e fa'atumuina i uaea fa'avevela eletise i totonu o le paipa u'amea e le gaoia, o le vaega va e fa'atumuina i le lelei o le fa'avevela ma le fa'amafanafana o le pauta magnesium oxide pe a uma ona fa'aputuina le paipa, ona fa'agasolo lea i foliga eseese e mana'omia e tagata fa'aoga. O le fa'avevela fa'amamā e faigofie lona fausaga, maualuga le lelei o le vevela, malosi lelei fa'ainisinia, ma fetuutuunai lelei i siosiomaga faigata. A fa'aogaina le paipa fa'avevela fa'amamā eletise, o nisi taimi e iai le tafe pe pu'upu'u le umi o le tautua. E tatau ona gauai atu i le teuina ma le fa'aogaina o le paipa fa'avevela eletise.
E fa'aaogaina lautele le Tubular defrost heater i totonu o pusaaisa, pusaaisa ma ituaiga uma o masini fa'amālūlūina, ma e faigofie ona fa'apipi'i le paipa fa'amālūlūina i totonu o le air cooler ma le fa'apipi'iina ma le suia o le condenser fin e fa'aleleia atili ai le fa'afitauli o le fa'amālūlūina.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














