| Igoa o le oloa | Masini Fa'amamago Fa'apuna |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Umi o le paipa | 380mm, 410mm, 460mm, ma isi. |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 700-1000mm (fa'apitoa) |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le masini fa'avevela e fa'amamā ai le aisa (o lo'o fa'aalia i le ata) e fa'aaogaina tele mo le pusaaisa ma le pusaaisa. O le umi o le paipa e masani lava ona fa'apitoa mo le 380mm, 410mm, 510mm, 560mm, ma isi. E mafai foi ona fa'apitoa isi umi e pei ona mana'omia. E mafai ona faia le voltage i le 110-120V po'o le 220V-230V, e mafai foi ona fa'apitoa le eletise e pei ona mana'omia. O lefa'avevela fa'amamago pusaaisaE lua ituaiga, o le tasi o le fa'avevela fa'amamā e iai le uaea ta'imua, ae o le isi o le fa'avevela fa'amamā e leai se uaea ta'imua. E mafai ona e fa'atauina so'o se tasi e tusa ai ma ou mana'oga fa'aoga. | |
O se elemene fa'avevela eletise e ta'ua o lefa'avevela fa'amamago pusaaisaNa faia faapitoa le paipa mo le faʻaaogaina i masini faʻamālūlūina, e aofia ai kapoti faʻaaliga, kapoti motu, fale teuoloa malulu, ma isi mea faʻapena. Mo le faʻamaeʻaina o le faʻagasologa o le faʻamaluluina, e faigofie ona faʻapipiʻi le masini faʻamaluluina i le chassis o le mea e aoina ai le vai, le mea e faʻamālūlūina ai le ea ma apaʻau o le condenser.
O lepaipa fa'avevela fa'amama le pusaaisafaatasi ai ma aafiaga lelei o le fa'amaluluina ma le fa'avevela, uiga eletise mautu, tete'e lelei tele i le matua, 'ele, ma le fa'ama'i o le 'okesaita, maualuga le gafatia e so'ona fa'atumu, itiiti le tafe o le eletise, mautu, ma le umi o le ola e fa'aaoga ai, o uiga uma ia o le paipa fa'avevela fa'amalulu.
E fa'aaogaina paipa alumini, incolo840, 800, u'amea e le pala 304, 321, 310S, ma isi mea e fai ai masini fa'avevela e fa'amamago ai. E le gata i lea, e tele naua filifiliga o fa'amutaga (ulu pa'u, paipa fa'aitiiti, ma isi mea fa'apena) e maua.
1. O le tele o masini fa'amālūlūina, e aofia ai masini fa'amālūlūina ea, pusaaisa, pusaaisa, ma isi mea fa'apena, e fa'aaogainapaipa fa'avevela fa'amama.
2. E le susu i le vai ma e matua'i lelei le puipuiga mai le vevela.
3. O le u'amea e le gaoia 304, lea e malosi lona tete'e atu i le 'ele, e masani ona fa'aaogaina o se paipa i fafo i le gaosiga o elemene fa'avevela e fa'ama'alili ai.
4. O lefa'avevela fa'amamago pusaaisae masani ona lanu enaena, e iai togafitiga fa'asusu i le ogaumu, ma e ono fa'amumuina i le vevela maualuga. O le pito i luga o le paipa fa'avevela eletise e lanumeamata pogisa pe uliuli fo'i.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













