| Igoa o le oloa | Masini Fa'amamago Fa'apuna |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Umi o le paipa | 10 inisi-28 inisi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | paipa fa'avevela fa'amama |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 250mm |
| Ala fa'amaufa'ailoga | ulu pa'u po'o le paipa fa'a'umi'umi |
| Fa'amaoniga | CE / CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| E mafai ona fa'apitoa le masini fa'avevela mo le pusaaisa e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, mo nei ituaiga o masini fa'avevela, o le umi e masani lava 10", 11", 12", ma isi. O nisi tagata fa'atau e mana'omia le fa'avevela o le paipa fa'avevela i le uaea ta'ita'i (e tusa ma le 200-250mm le umi o le uaea), ma o nisi e feso'ota'i sa'o i le uaea fa'apipi'i 6.3mm. O lea fa'amolemole lafo mai ia i matou ata o le masini fa'avevela a'o le'i faia se fesili. E fa'aaogaina le fa'avevela fa'amamago e puipuia ai le fa'aputuina o le aisa i totonu o le Pusa'aisa ma e pulea e le Thermostat. I le taimi o le ta'amilosaga fa'amamago, e fa'a'asu'u e le fa'avevela fa'amamago le aisa mai apa'au o le evaporator. | |
O le fa'avevela fa'amamago o le pusaaisa o se vaega i totonu o se pusaaisa po'o se pusaaisa e nafa ma le aveeseina o le aisa po'o le fa'aputuga i luga o uaea evaporator. E fesoasoani e fa'atumauina le lelei o le masini e ala i le puipuia o le fa'aputuga tele o le aisa, lea e mafai ona fa'alavelaveina ai le fa'agasologa o le fa'amālūlūina. E masani ona fa'aogaina e le fa'avevela fa'amamago le tete'e eletise e fa'atupu ai le vevela, lea e fa'aaogaina e fa'amalie ai le aisa po'o le aisa i luga o uaea. Ona fa'amamago lea o lenei aisa ua liusuavai mai le masini. I le aotelega, e taua tele le fa'avevela fa'amamago mo le fa'amautinoaina o lo'o galue lelei le pusaaisa po'o le pusaaisa ma fa'atumauina le maualuga o le vevela talafeagai.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















