| Igoa o le oloa | Fa'atau'oa ma le Kamupani Gaosi Mea Fa'avevela Pusa'aisa |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Umi | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, po'o le fa'apitoa |
| Malosiaga | 345W, pe fa'apitoa |
| Voltage | 110V-230V |
| Fa'ata'ita'iga o le nofoaga fa'ai'u | 6.3mm |
| Afifi | ua afifiina afifi masani i le atigipusa, po o le tasi le mea faamafanafana ma le tasi le taga. |
| MOQ | 100 fasi |
| Tusipasi | CE,CQC |
| Fa'aaoga | fa'amaluluina mo le pusaaisa, pusaaisa, ma isi. |
| 1. O le JW heater o le Refrigerator Defrost Heater Wholesale & Manufacturer, o la matou faʻamatalaga o le defrost heater tube e mafai ona faʻapitoa e pei o le ata poʻo le ata o le tagata faʻatau. O le foliga o le tubular defrost heater e masani lava ona saʻo, foliga U, ituaiga AA ma isi foliga faʻapitoa. 2. O le umi o le fa'avevela fa'ama'alili i luga o le so'oga e masani lava ona 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, ma le 580mm, o nisi tagata fa'atau e iai fo'i isi umi, e mafai ona fa'apitoa ma e leai ni a matou umi masani. 3. Mo le afifi o paipa fa'avevela e fa'amamā ai le aisa, o la matou tulaga masani o le teuina sa'o o le fa'avevela i totonu o le atigipusa, ma e mafai fo'i ona matou teuina le fa'avevela i se taga, tasi le fa'avevela i le taga e tasi, ma le 100pcs i le atigipusa. | |
O le fa'avevela fa'amamago o le pusaaisa e faia i le u'amea e le gaoia 304 e fai ma atigi, ma o le uaea eletise fa'alava (nickel chromium, iron chromium alloy) e tufatufa atu i le itu tutotonu o le paipa. O le lotoa gaogao e fa'atumuina i le pauta MgO e lelei le puipuiga ma le fa'avevela. O le vaega e feso'ota'i ai le paipa fa'avevela ma le laina u'amea e fa'amaufa'ailogaina e le fa'amaufa'ailoga vevela po'o le u'amea e fa'aitiitia ai le vevela, ina ia mautinoa e mafai ona fa'aaogaina le paipa fa'avevela mo le sili atu i le 5 tausaga i se siosiomaga susū. E mafai ona fa'apitoa le uaea u'amea o le paipa fa'avevela fa'amamago e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, o le umi masani e 800mm, ma e mafai ona fa'aopoopoina ituaiga eseese o fa'ai'uga i le pito i fafo o le uaea u'amea, e pei o le 6.3mm, 4.8mm ma isi mea fa'apena.
O le paipa fa'avevela fa'amamago ua mamanuina ma atia'e mo ituaiga uma o mea e teu ai mea malulu, fa'amālūlūina, fa'aaliga, kapeneta motu ma isi mea e fa'a'aisa ai mo mea fa'avevela eletise e fa'amamago ai vaega eletise. E faigofie ona fa'apipi'i i luga o apa'au o le chiller, condenser ma le pito i lalo o le tane vai mo le fa'amamago. Ua fa'amaonia le fa'atinoga o le oloa e ala i le silia ma le 30 tausaga o fa'atinoga: e lelei lona fa'amamago; Fa'atinoga eletise mautu, tete'e maualuga i le fa'avevela; Tete'e i le 'ele, tete'e i le matua; Malosi le gafatia e so'ona fa'atumu; La'ititi le tafe o le tafe, mautu ma fa'atuatuaina; Umi le ola tautua ma isi uiga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.













