Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Mea Fa'avevela Tete'e Fa'amamago ma le Fiusi 238C2216G013 |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 700-1000mm (fa'apitoa) |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le Resistance Defrost Heater ma le Fiusi 238C2216G013 e fa'aaogaina mo le pusaaisa po'o le pusaaisa mabe, o le fa'avevela ata e fa'aopoopo i ai ni fiusi se lua, o le umi o le fa'avevela defrost e 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. O a matou fa'avevela defrost uma e mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. O le u'amea e le gaoiapaipa fa'avevela fa'amama mo le ea malulue mafai ona faia le lautele o le paipa i le 6.5mm poʻo le 8.0mm, o le paipa ma le vaega uaea taʻitaʻi o le a faʻamaufaʻailogaina e le ulu paʻu. Ma o le foliga e mafai foi ona faia le foliga U ma le foliga L. O le mana o le paipa faʻavevela faʻamamago o le a gaosia 300-400W i le mita. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le Fa'avevela Fa'amamago ma le Fiusi 238C2216G013, e ta'ua fo'i o le paipa fa'avevela fa'amamago po'o le fa'avevela fa'amamago, o se ituaiga elemene fa'avevela eletise e fa'aaogaina i masini fa'amālūlūina, e masani ona fa'aaogaina i le pusaaisa e teu ai mea malulu, kapoti fa'aaliga fa'amālūlūina ma isi masini, e foia ai le fa'afitauli o le aisa i luga o le evaporator. O le aisa o le a fa'alavelaveina ai le tafe o le ea ma a'afia ai le a'afiaga o le fa'amālūlūina, o lea e mana'omia ai ona fa'amamago soo. O le paipa fa'avevela fa'amamago e ala i le fa'amamago eletise, o le paipa fa'avevela eletise e fa'aaogaina e fa'avevela ai le vaega aisa i luga o le masini e fa'amamago ai ina ia ausia ai le fa'amoemoega o le fa'amamago.
O le fa'avae o le fa'agaioiga o le Defrost heater fa'atasi ai ma le fiusi o le fa'avevela lea o le vaega aisa i luga o le evaporator e ala i se paipa fa'avevela eletise e fa'amalūlūina ai. O le paipa fa'avevela eletise e masani ona faia i le paipa u'amea e le gaoia 304 e fai ma atigi, uaea fa'avevela eletise u'amea e fai ma tino fa'avevela, ma o totonu e fa'atumuina i le pauta magnesium oxide mafiafia e fai ma mea e fa'amafanafana ai. O lenei mamanu e mafai ai e le paipa fa'avevela eletise ona galue mautu i se siosiomaga maualalo le vevela, ma fa'amautinoa ai le aafiaga o le fa'amalūlūina.
Fa'avevela Fa'amamago mo le Fa'ata'ita'iga o le Air-cooler
Fa'apipi'iina ma le Tausiga
A faʻapipiʻi le paipa faʻavevela mo le potu malulu, e tatau ona faʻamautinoa o loʻo latalata i le evaporator ina ia mautinoa le faʻavevela. I le tulaga o le tausiga, siaki soo le tulaga o le faʻagaioiga o le paipa faʻavevela ina ia mautinoa lona faʻagaioiga masani ma aloese mai lamatiaga saogalemu e mafua mai i le matua poʻo le faʻaleagaina. E le gata i lea, faʻamamā soo le evaporator ina ia faʻaitiitia ai le ono aisa ma faʻalauteleina ai le umi o le tautua o le paipa faʻavevela.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













