Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Pepa Alumini o le Pusaaisa Samsung DA47-00192E |
| Meafaitino | uaea fa'avevela + lipine alumini |
| Voltage | 12V |
| Malosiaga | 2W |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | Fa'apitoa |
| Fa'ata'ita'iga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| MOQ | 200PCS |
| Fa'aaoga | Fa'avevela pepa alumini |
| Afifi | 100pcs le tasi le atigipusa |
| Leneielemene fa'avevela pepa aluminiO le vaega Samsung DA47-00192E mo le pusaaisa ua mamanuina ina ia ausia tulaga sili ona maualuga o le lelei ma le faatinoga, ma ia mautinoa ai o loo faaauau pea ona galue lelei ma aoga lau masini. O faamatalaga auiliili (tele, foliga, voltage ma le malosiaga) ua faatulagaina e pei o le faataitaiga muamua. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
Fa'avevela pepa aluminio mea fa'avevela ia e faia i uaea fa'avevela ua fa'apipi'iina i le silicone po'o uaea fa'avevela PVC, e masani ona tu'u i le va o ni fasi pepa alumini se lua pe fa'apipi'i i luga o le tasi vaega o le pepa alumini.pad fa'avevela pepa aluminiO loʻo i ai se vaega pito i lalo e pipii lava ia, lea e mafai ona faʻapipiʻi faigofie ma vave i nofoaga e manaʻomia ai le faʻamafanafana. E faigofie ona faʻaoga le faʻavevela o le pepa alumini ma e mafai ona vave faʻapipiʻi i le nofoaga faʻavevela pe a manaʻomia. O ona faʻailoga faʻapitoa e aofia ai le tele e mafai ona fetuʻunaʻi, voltage e mafai ona fetuʻunaʻi, le eseesega o le malosi (teteʻe ese) ≤5%, tafega o le ≤0.5mA i le vevela galue, eseesega o le malosi o le ±10% o le tau faʻatulagaina i le voltage faʻatulagaina, ma le malosi o le pipii o le pepa alumini ma le uaea faʻavevela o le ≥2N/1min e aunoa ma le saeia pe paʻuʻū ese. O le voltage galue o lepepa fa'avevela aluminie mafai ona mamanuina e pei o le 12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, ma isi, ma e mafai ona oʻo atu le vevela o le galuega i le 160°C. O le a le afaina lana faatinoga i le maualalo o le vevela o le -30°C.
Fa'aoga o Oloa
Fa'avevela pepa aluminiE iai ona lelei o le laʻititi, mama ma le maualuga o le lelei o le faʻavevela, o lea e faʻaaogaina lautele ai i le tele o matāʻupu. E faʻaaogaina lautele le faʻavevela pepa alumini i le alamanuia o gaosiga o masini, e pei o le faʻamaluluina o pusaaisa ma pusaaisa, mea e faʻamafanafana ai le ogaumu araisa, ma laulau faʻavevela eletise.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















