| Igoa o le oloa | Vaega Samsung#DA47-00244U Elemene Fa'avevela o le Pusa'aisa |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm |
| Voltage | 120V |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Malosiaga | 100W |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amama |
| Mea fa'aputu | u'amea e le gaoia 304 |
| Lanu o le paipa | lanumeamata pogisa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Afifi | tasi le fa'avevela tasi le taga, 100pcs i le atigipusa |
| O le elemene fa'avevela e fa'amamā ai le DA47-00244U, e fetaui mo le pusaaisa a Samsung. E le o se mea e fa'aoga i tagata uma. E mafai e le masini fa'avevela fa'amamā le aisa ona fa'aogaina fa'ata'ita'iga nei: e pei o le RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC ma isi mea. Afai e te le o mautinoa pe fetaui se vaega o loʻo e okaina ma lau faʻataʻitaʻiga, faʻamolemole faʻafesoʻotaʻi matou aʻo leʻi faia lau oka. Faʻaofi lau numera Faʻataʻitaʻiga. E mafai ona matou faʻamaonia pe fetaui le vaega ma lau faʻataʻitaʻiga.Suia le PS9603659, AP5914487, 3955643.Faigofie ona fa'apipi'i. E mafai ona e su'e se vitio YouTube i le auala e sui ai vaega o le paipa fa'avevela DA47-00244U, e le faigata tele. 1. Gafatia ma fa'ata'ita'iina e galue e pei o vaega muamua na fa'ailogaina e le OEM ae i se tau e sili atu nai lo le vaega tutusa na gaosia e le kamupani gaosi masini muamua. 2. LELEI, UMĪ, GALUEGA I SE TAU talafeagai mo le au toe faaleleia faapolofesa ma le toe faaleleia e oe lava ia o masini umukuka i le fale. Matou te ofoina atu se tusi saisai gaosiga e 1 tausaga e faamautinoa ai le 100% faamalieina o tagata faatau. | |
O a matou vaega o le pusaaisa e fa'amama ai mea fa'avevela ua faia ma le fa'aeteete ma le fa'aeteete i auiliiliga ma ua faia i ai ni su'ega faigata ina ia mautinoa le lelei atoatoa o le fa'atinoga. O vaega ta'itasi ua mamanuina ma le sa'o ma ua faia i ai ni siaki lelei atoatoa, e ausia ai tulaga fa'atonuina mo le lelei ma le fa'atuatuaina. Fa'alagolago i a matou vaega e tu'uina atu ai le fa'atinoga sili ona lelei, ma fa'amautinoa ai le tumau ma le fa'atinoina lelei mo lau pusaaisa i se taimi umi. Fa'alagolago i la matou tautinoga i le lelei atoatoa mo ou mana'oga fa'amālūlū.
I le JINGWEI, o matou o lau punavai autu mo vaega sili ona lelei o pusaaisa mo le fa'amamago o le vevela, ma vave ona foia so'o se fa'afitauli. I le avea ai ma tagata tomai faapitoa i masini umukuka, matou te malamalama i le taua o le vave fa'aleleia. Fa'aaogaina o matou tomai ma mafutaga vavalalata ma kamupani gaosi oloa ta'uleleia, matou te fa'aauau pea ona fa'alauiloa atu le tele o vaega eseese o pusaaisa mo le fa'amamago o elemene fa'avevela i tausaga ta'itasi. O lenei mea e fa'amautinoa ai e te maua ni vaega taugofie ma taugata, e mafai ai ona e tausia ma toe fa'aleleia masini umukuka i totonu o lau paketi, ma avea ai ma toa DIY o lou aiga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














