Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Falegaosimea o le Elemene Fa'avevela o le Silicone Crank Case mo le Compressor |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Meafaitino | pa'u silicon |
| Lapopo'a o le fusipa'u | 14mm, 20mm, 25mm, ma isi. |
| Umi o le fusipa'u | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fusipa'u fa'avevela o le crankcase |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Fa'amaoniga | CE |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le mea fa'avevela JINGWEI o le SainaFalegaosimea o le Elemene Fa'avevela o le Crank Case, o le lautele o le crankcase heater e 14mm, 20mm, 25mm, ma le 30mm. E mafai ona fa'apitoa le umi o le fusipa'u e pei o le tuaoi o lau compressor, o le auala e fa'apipi'i ai e ala i le tautotogo. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le matrix o lefusipa'u fa'avevela o le crankcase compressorO se fusipa'u umi, fa'atasi ai ma se ala vaapiapi i le ogatotonu o le tasi itu, o le uaea tete'e e fa'apipi'i i luga o le alava tioata i luga a'e o le uaea, e ala i le pu o le matrix, o le uaea ma le uaea pa'u silicone e fa'apipi'i i le kilipa apamemea ma fa'amaufa'ailogaina le pa'u silicone i le pito o le fusipa'u fa'avevela, ona fa'amau lea o le matau e toe fa'afo'i i le pito i ni rivets, ma fa'apipi'i le punavai e toe fa'afo'i i luga o le matau e toe fa'afo'i, ma toso le isi pito pe a fa'aaogaina. O le feso'ota'iga o le punavai e fa'ata'amilo i le crankshaft, ma a mae'a le eletise, e fa'amaluluina le suau'u i le vevela, ina ia faigofie ona amata le compressor.
Galuega Faatino a le Oloa
A uma ona tapuni le compressor mo se taimi umi, o le suāuu fa'a'asu i totonu o le crankcase o le a toe tafe atu i totonu o le apa suāuu, ma mafua ai ona fa'ama'a'a le suāuu fa'a'asu, ona a'afia ai lea o le fa'atinoga o le fa'a'asu. Ina ia 'alofia lenei mea, e masani ona fa'apipi'iina compressors ifusipa'u fa'avevela o le crankcaseO le matafaioi a lefusipa'u fa'avevela o le crankcaseo le tausia lea o le suāuu fa'a'asu i totonu o le crankcase i le vevela talafeagai e ala i le fa'avevela e fa'amautinoa ai le fluidity ma le a'afiaga o le suāuu fa'a'asu.
O le vevela amata o lemasini fa'avevela o le ea malulue masani ona setiina i le pe tusa o le 10 ° C, ona o le a faʻateleina tele le mafiafia o le suāuu faʻasusu i lalo ifo o le 0 ° C, ma o le a faʻaleagaina ai le malosi o le tafe, ma e mafai ona ausia le lelei o le tafe i luga atu o le 10 ° C. A oʻo le vevela i le tulaga ua setiina, o le a faʻagaoioia le fusipaʻu faʻavevela seʻia oʻo le vevela o le suāuu faʻasusu i totonu o le crankcase i le tulaga talafeagai.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














