| Igoa o le oloa | O le Silicone Defrost Drain Heater mo le Potu Malulu ma le Potu Pusa'aisa |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Tele | 5*7mm |
| Umi | 0.5M,1M,2M,3M,4M,5M, ma isi. |
| Voltage | 110V-230V |
| Malosiaga | 30W/M,40W/M,50W/M |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | fa'apitoa |
| Tusipasi | CE |
| 1. E mafai ona fa'apitoa le umi, le malosi ma le voltage o le fa'avevela paipa fa'amama e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'atau, o le malosi o le fa'avevela paipa fa'amama e iai a matou 40W/M ma le 50W/M, o nisi tagata fa'atau e mana'omia le malosi maualalo, e pei o le 25W/M. 220V ma le 40W/M fa'avevela fa'amamago o lo'o ia i matou oloa i le fale teuoloa, o isi mana ma voltage e mana'omia ona fa'apitoa, o le taimi gaosiga e tusa ma le 7-10 aso mo le 1000pcs; 2. O le umi o le uaea ta'ita'i o le uaea fa'avevela o le paipa fa'amamago e 1000mm, e mafai ona mamanuina le umi e 1500mm, po'o le 2000mm; O nisi manaʻoga faʻapitoa e manaʻomia ona logoina i matou aʻo leʻi faia se suʻesuʻega, e mafai ona faʻapitoa a matou elemene faʻavevela. | |
O uaea fa'avevela e fa'amamago ai paipa ua mamanuina e tu'u i totonu o paipa e fa'amamago ai le vai mai masini fa'amālūlū e fa'apipi'iina i potu malulu. E na'o taimi e fa'amamā ai le vai e aoga ai. Matou te fautuaina le fa'aogaina o se masini e pulea ai le vevela e fa'amautinoa ai e umi le ola o nei tete'e.
Manatua: O le fua faatatau o le malosiaga e masani ona faʻaaogaina o le 50 W / m. E le gata i lea, matou te fautuaina le faʻaaogaina o le laina 40W / m mo paipa palasitika.
O nei uaea fa'avevela e matuā fetuutuunai e vave, saogalemu, ma faigofie tele ona fa'aoga. O fa'ata'ita'iga masani po'o mamanu fa'apitoa e tusa ai ma ou mana'oga e fo'ia ai le tele o fa'afitauli e te ono feagai i le taimi o le fa'apipi'iina.
1. Fa'ataga le vai mai ta'amilosaga fa'ama'alili e tafe mai i totonu o masini fa'apuna e fa'aaoga ai uaea fa'avevela.
2. Fa'ataga le vai mai ta'amilosaga fa'ama'alili e tafe e fa'aaoga ai uaea fa'avevela.
3. Puipui vai mai le aisa i luga o masini fa'amālūlū e fa'aogaina uaea fa'avevela.
4. Taofi le aisa mai le fausia i totonu o le apa e fa'amamago ai le vai i le uaea fa'avevela.
Lapataiga:Aua le tipi fa'afuase'i le uaea fa'avevela e fa'apu'upu'u ai le umi o le si'usi'u malulu.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.














