| Igoa o le oloa | O le masini fa'avevela paipa fa'amamago Silicone |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Tele | 5*7mm |
| Umi | 0.5M,1M,1.5M,2M,3M, ma isi |
| Voltage | fa'apitoa |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Malosiaga | 40W/M,50W/M |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm |
| Afifi | Tasi le masini fa'avevela ma le tasi le taga |
| Fa'amaoniga | CE |
| O le masini fa'avevela paipa fa'amamago silicone: O le masini fa'avevela paipa fa'amamago ua mamanuina e puipuia ai le fausiaina o le aisa i totonu o le paipa, lea e faigofie ona foia le fa'afitauli o le aisa i totonu o le pusaaisa. —Faigofie ona faʻapipiʻi: Ia mautinoa ua e motusia pe motusia le sapalai o le eletise mai le pusaaisa ma faʻapipiʻi masini faʻavevela e faʻaaoga ai mea faigaluega saogalemu e le mafai ona tipiina, faʻapipiʻi, faʻalauteleina pe suia i soo se auala. —E fa'aaogaina lautele i le fa'amaluluina o le pusaaisa: O le vaega e sui ai le paipa fa'amafanafana e sui ai le fa'avevela e fetaui lelei mo le tele o pusaaisa, ma e tatau ona aoga pe afai e iai se avanoa e fa'amaluluina ai le vai. | |
A uma ona fa'agaoioi le ea malulu mo se taimi, o le a fa'a'aisa ona lau. I le taimi nei, e mafai ona fa'aaoga le uaea fa'avevela e tete'e ai i le aisa e fa'amalūlū ai ma tu'u le vai ua liusuavai e tafe ese mai le pusaaisa e ala i le paipa e fa'amamago ai.
Talu ai ona fa'apipi'i le pito i luma o le paipa fa'amamago i totonu o le pusaaisa, e liu aisa le vai fa'ama'alili i lalo ifo o le 0°C ma poloka ai le paipa fa'amamago. E tatau ona fa'apipi'i se uaea fa'avevela e fa'amautinoa ai e le liu aisa le vai fa'ama'alili i totonu o le paipa fa'amamago. Fa'apipi'i se uaea fa'avevela i totonu o le paipa fa'amamago e fa'ama'alili ma fa'avevela ai le paipa i le taimi e tasi ina ia mafai ona fa'amago lelei le vai.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















